Grabowski wystraszył się hejtu na Pavlović? O Żyle mówił ostrożnie. Iwona jednak się "nie szczypała". "Przerażasz mnie"

Po tym, jak Iwona Pavlović mocno skrytykowała występ Justyny Żyły w "Tańcu z gwiazdami", wylała się na nią fala hejtu. Czy to była nauczka dla pozostałych jurorów?

Justyna Żyła szturmem wbiła się do polskiego show-biznesu. Po okładce w "Playboyu" i własnym programie telewizyjnym, przyszedł czas na udział w "Tańcu z gwiazdami". Jej nazwisko wzbudziło spore zainteresowanie widzów, co przełożyło się na wysoką oglądalność pierwszego odcinka nowej edycji programu.

Zobacz wideo

Bardzo szybko okazało się, że taniec nie jest mocną stroną Justyny Żyły. W pierwszym odcinku "blogerka kulinarna" i jej partner Tomasz Barański zostali ocenieni zaledwie na 8 punktów. Dużym echem odbiły się wtedy wypowiedzi jurorów, zwłaszcza Iwony Pavlović, która nazwała taniec Żyły "masakrą" i porównała go do tańca przedszkolaka.

"Taniec z Gwiazdami". Andrzej Grabowski zaczął ważyć słowa

Widzowie i internauci zgodnie uznali, że jurorka przesadziła. W sieci wylała się na nią fala hejtu. Wygląda na to, że Andrzej Grabowski przestraszył się losu, jaki spotkał jego koleżankę z programu i postanowił bardziej ważyć słowa.

We wczorajszym odcinku Justyna Żyła i Tomasz Barański zatańczyli salsę.

Justyna Żyła 'Taniec z Gwiazdami'Justyna Żyła 'Taniec z Gwiazdami' KAPIF.pl

Szkoda, że do końca tańca w tym flamingu nie zostałaś. Chcę ci oszczędzić. Nic więcej nie będę mówił - skomentował krótko ich taniec Grabowski.

Zgodzicie się chyba z nami, że ton jego wypowiedzi zdecydowanie różni się od tego sprzed dwóch tygodni. Przypomnijmy, że aktor zamiast ocenić występ celebrytki nawiązał wtedy do jej życia prywatnego, a konkretnie do rozwodu z Piotrem Żyłą.

Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była... - wyrecytował wówczas Grabowski.

"Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović o tańcu Justyny Żyły

Więcej złośliwości pokazała Iwona Pavlović.

Śmieszy mnie, że w takim programie jak ten, ja cieszę się, że dotrwałaś do końca tańca. Przerażasz mnie. Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi. Twoje nogi odmawiają posłuszeństwa. Tu nie ma niczego - ostro komentowała Pavlović.

Tomasz Barański zaczął bronić Justynę Żyłę. Słusznie zwrócił wczoraj uwagę na to, że jego partnerka w tańcu "nie jest z tego świata". Chodziło mu oczywiście o show-biznes. Mimo że była żona skoczka od kilku dobrych miesięcy cieszy się statusem ulubienicy kolorowej prasy, to warto pamiętać o tym, że cała jej "sława" do czysty przypadek i widać, że nie była przygotowana na zamieszenie wokół jej osoby.

30-latka zapowiada, że nadal zamierza trenować i starać się jeszcze mocniej.

Ja jestem na siebie tak zła... za ten taniec. Po prostu myślałam, że wybuchnę (...). Na próbie było dużo lepiej i tym się nakręciłam. Chciałam jeszcze coś popoprawiać i nogi poszły w parkiet jak przymurowane - mówiła Żyła w rozmowie z Party.pl. 
Staram się z dnia na dzień poprawiać i w tańcu, i w życiu, i we wszystkim. Ten góralski temperament i charakter troszeczkę mi w tym pomaga - dodała po wczorajszym odcinku.

Więcej o:
Komentarze (115)
Grabowski wystraszył się hejtu na Pavlović? Jego komentarz do tańca Żyły był wyważony. Iwona jednak się "nie szczypała". "Przerażasz mnie"
Zaloguj się
 • Gość: Zdegustowany

  Oceniono 77 razy 59

  Rozrywka? Gnojenie ludzi. Zapraszanie do programu kozłów ofiarnych, żeby było się z kogo pośmiać. Wstyd! Jaka by tak Justyna Żyła nie była... po pierwsze po co było ja zapraszać? Po drugie... krytykować można z klasa. Tak umiał Wodecki, tak umiała Tyszkiewicz. Teraz tylko chamstwo z każdej strony, a gawiedź się cieszy.

 • Gość: Budek

  Oceniono 66 razy 40

  „Przeraża” to raczej fakt, ze można bezkarnie, publicznie upokarzać. Zgoda - ta pani nie musiała zgadzać się na program, ma ewidentne parcie na szkło, ale nie sadze, by spodziewała się, ze w programie rozrywkowym ktoś będzie wylewał na nią pomyje. Na to chyba nikt nie zasługuje... Żałosna telewizja ..

 • Gość: ktoś

  Oceniono 47 razy 31

  A jak tańczył Gołota albo Bryndal to były zachwyty ,że jakoś starają się sobie radzić, a jak kobieta to jazda po całości. Ta cala Pavlowić to gwiazda czego,że się tak zapytam ? Gdyby trzeba było oceniać po życiu prywatnym to słabo by wypadła. Pamiętam jak gimnastykowała się ze swoim partnerem aby wybronić pasierba mordercę.

 • Gość: MS

  Oceniono 46 razy 28

  Pawlowič i Grabowski wykazuką się dużym chamstwem. Fakt, Granowski zaczyna "stopować" bo się boi hejtu. Ja na miejscu pani Żyły odposiedziałabym mu, że to on powinien zostać w tych zielonych gaciach Kiepskiego a nie pchać się na jurora.... I byłoby po sprawie.

 • Gość: Magda

  Oceniono 25 razy 21

  Jak dla mnie to szołbiznes ją przeżuje i wypluje. Znaleźli dziewczynke do bicia, która jest tak zestresowana, że tylko stoi i przyjmuje baty.

 • Gość: Teresa

  Oceniono 19 razy 15

  Pan Grabowski...nie powinien zasiadać w jury.....brak mu elegancji intelektualnej...przykro mi..ale tak to widzę..a raczej słyszę. .

 • Gość: krysia

  Oceniono 17 razy 11

  a może Grabowski zatańczy

 • Gość: Piotr

  Oceniono 28 razy 10

  Ta Pavlovic powinna wylecieć z tego programu,bo nie potrafi się grzecznie zachowywać i obraża tancerzy.

 • Gość: Jaro

  Oceniono 16 razy 8

  Ludzie jesteście wy śmieszni skoro decydowała się kobieta na taki program to tylko o kase chodzi bo dostanie tańczyć nie potrafi krytyk jest po to by uczciwie ocenić co też czynią krytycy pytanie Dlaczego żyła nie odpada skoro źle tańczy zastanówcie się MOŻE TO SPECJALNIE ABY TRWAŁA DO KOŃCA?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX