Grabowski wystraszył się hejtu na Pavlović? O Żyle mówił ostrożnie. Iwona jednak się "nie szczypała". "Przerażasz mnie"

Po tym, jak Iwona Pavlović mocno skrytykowała występ Justyny Żyły w "Tańcu z gwiazdami", wylała się na nią fala hejtu. Czy to była nauczka dla pozostałych jurorów?

Justyna Żyła szturmem wbiła się do polskiego show-biznesu. Po okładce w "Playboyu" i własnym programie telewizyjnym, przyszedł czas na udział w "Tańcu z gwiazdami". Jej nazwisko wzbudziło spore zainteresowanie widzów, co przełożyło się na wysoką oglądalność pierwszego odcinka nowej edycji programu.

Zobacz wideo

Bardzo szybko okazało się, że taniec nie jest mocną stroną Justyny Żyły. W pierwszym odcinku "blogerka kulinarna" i jej partner Tomasz Barański zostali ocenieni zaledwie na 8 punktów. Dużym echem odbiły się wtedy wypowiedzi jurorów, zwłaszcza Iwony Pavlović, która nazwała taniec Żyły "masakrą" i porównała go do tańca przedszkolaka.

"Taniec z Gwiazdami". Andrzej Grabowski zaczął ważyć słowa

Widzowie i internauci zgodnie uznali, że jurorka przesadziła. W sieci wylała się na nią fala hejtu. Wygląda na to, że Andrzej Grabowski przestraszył się losu, jaki spotkał jego koleżankę z programu i postanowił bardziej ważyć słowa.

We wczorajszym odcinku Justyna Żyła i Tomasz Barański zatańczyli salsę.

Justyna Żyła 'Taniec z Gwiazdami'Justyna Żyła 'Taniec z Gwiazdami' KAPIF.pl

Szkoda, że do końca tańca w tym flamingu nie zostałaś. Chcę ci oszczędzić. Nic więcej nie będę mówił - skomentował krótko ich taniec Grabowski.

Zgodzicie się chyba z nami, że ton jego wypowiedzi zdecydowanie różni się od tego sprzed dwóch tygodni. Przypomnijmy, że aktor zamiast ocenić występ celebrytki nawiązał wtedy do jej życia prywatnego, a konkretnie do rozwodu z Piotrem Żyłą.

Justyna Żyła, uważaj, abyś w następnym odcinku nie była była... - wyrecytował wówczas Grabowski.

"Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović o tańcu Justyny Żyły

Więcej złośliwości pokazała Iwona Pavlović.

Śmieszy mnie, że w takim programie jak ten, ja cieszę się, że dotrwałaś do końca tańca. Przerażasz mnie. Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie. Wszystko zawdzięczasz Tomkowi. Twoje nogi odmawiają posłuszeństwa. Tu nie ma niczego - ostro komentowała Pavlović.

Tomasz Barański zaczął bronić Justynę Żyłę. Słusznie zwrócił wczoraj uwagę na to, że jego partnerka w tańcu "nie jest z tego świata". Chodziło mu oczywiście o show-biznes. Mimo że była żona skoczka od kilku dobrych miesięcy cieszy się statusem ulubienicy kolorowej prasy, to warto pamiętać o tym, że cała jej "sława" do czysty przypadek i widać, że nie była przygotowana na zamieszenie wokół jej osoby.

30-latka zapowiada, że nadal zamierza trenować i starać się jeszcze mocniej.

Ja jestem na siebie tak zła... za ten taniec. Po prostu myślałam, że wybuchnę (...). Na próbie było dużo lepiej i tym się nakręciłam. Chciałam jeszcze coś popoprawiać i nogi poszły w parkiet jak przymurowane - mówiła Żyła w rozmowie z Party.pl. 
Staram się z dnia na dzień poprawiać i w tańcu, i w życiu, i we wszystkim. Ten góralski temperament i charakter troszeczkę mi w tym pomaga - dodała po wczorajszym odcinku.

Więcej o: