Krzysztof Ibisz zamieścił poruszający wpis, w którym wspomina ojca. "Pierwszy miesiąc bez Ciebie. Nie mam do kogo zadzwonić"

Krzysztof Ibisz 14 lutego 2019 roku pożegnał swojego tatę, Władysława Ibisza. Po miesiącu od jego śmierci opublikował wzruszający wpis na swoim facebookowym profilu.

Krzysztof Ibisz przeżywa teraz bardzo trudny czas w swoim życiu. Miesiąc temu odszedł jego ojciec. Dziennikarz jednak nie zrezygnował z pracy i w pełni profesjonalnie prowadzi "Taniec z gwiazdami". Choć w programie widzimy uśmiech na jego twarzy, tęsknota za Władysławem Ibiszem bardzo mu doskwiera.

ZOBACZ: Krzysztof Ibisz pogrążony w żałobie po stracie ojca. Pokazał, jak wspiera go była żona. Fani zaskoczeni. "To się nie zdarza"

Krzysztof Ibisz wspomina ojca

Prezenter opublikował na swoim profilu na Facebooku poruszający post, w którym wyznał, że bardzo mu brakuje taty.

Pierwszy miesiąc bez Ciebie. Czas nie leczy ran. Nie ma do kogo zadzwonić codziennie. Jesteś poza zasięgiem... Nie ma kto podać mi prognozy pogody w trasie, wiadomości ze świata. Nikt nie mówi „Zadzwoń, jak dojedziesz. Bez względu na porę”. Nikt tak się nie martwił - „Bo coś mi się może stać”. Nikt tak jak Ty nie potrafił poprawić mi humoru. Nikt tak się nie uśmiechał, widząc Nicponia. Pewnie po Tobie tak kocham psy. Nikt... Czuwaj dalej nade mną Tato #tęsknię - napisał Krzysztof Ibisz.

Pod wpisem internauci szczerze współczują prezenterowi i łączą się z nim w bólu.

Panie Krzysiu. Piękny, wzruszający wpis. Pański ojciec może być dumny z takiego syna. Wiem, że czuje Pan teraz żal, smutek... Powinien Pan dać sobie trochę czasu i spróbować poukładać swoje życie na nowo.
Panie Krzysztofie, ból po stracie rodzica to rana na sercu na stałe. Wiem, bo straciłam mamę 47 lat temu i do dzisiaj odczuwam jej brak.
Wzruszający jest ten wpis. I nie wstydzi się Pan łez. Piękne, ojciec na pewno jest dumny - czytamy.

Życzymy Krzysztofowi Ibiszowi dużo siły w tym trudnym dla niego czasie.

JP

Więcej o:
Komentarze (21)
Wzruszony Krzysztof Ibisz wspomina zmarłego ojca. "Pierwszy miesiąc bez Ciebie. Czas nie leczy ran"
Zaloguj się
 • Gość: ?

  Oceniono 11 razy 7

  Kolejny, który lansuje się na zmarłym?

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 6

  wali na dekiel temu pajacowi nikt nie traci rodziców tylko on stracił więc obchodzi miesięcznice oby tylko temu pajacowi to nie weszło w krew bo znowu będzie cyrk na cztery fajery

 • Gość: holak

  Oceniono 7 razy 5

  No cóż ,wszystko na sprzedaż . Nawet żałoba. Obrzydliwe

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  bardzo smutne,tez czasem mysle,jak to bedzie ,gdy mamy zabraknie,tez nie zadzwonie,a dzwonie 3 razy dziennie,to bardzo ciezki czas

 • Gość: MAt

  Oceniono 7 razy 3

  Ok rozumiem te uczucia. Ale ojciec tego noe przeczyta. Co to za społeczeństwo, które uprawia życiowo-emocjonalny ekshibicjonizm.

 • mtarczynski

  Oceniono 4 razy 2

  to ty prognozy nie potrafisz przeczytać albo informacji ze świata, 3 sekundy w internecie, może smoczek ci jeszcze podać ? zamiast się cieszyć, że jest szczęściarzem i należy do 1 % których tatuś dożywa 90 lat to robi z siebie mazgaja

 • Gość: r w35

  Oceniono 4 razy 2

  dziadziowato

 • natassja

  Oceniono 3 razy 1

  Takich rzeczy nie roztrząsa się w mediach społecznościowych. To smutne. A ran nie wyleczy miesiąc, rok, ani dekada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX