Edyta Pazura trafiła na nieuczciwą nianię. Udostępniła jej SMS-y: Myślałaś, że jestem, k****a, twoją służką?

Edyta Pazura chciała zatrudnić nianię dla najmłodszej córki. Niestety, trafiła na nieuczciwą kobietę. Żona aktora Cezarego Pazury opisała całą historię na Instagramie i udostępniła treść SMS-ów, żeby ostrzec inne matki.

Na początku czerwca Edyta Pazura urodziła trzecie dziecko. Przez pierwsze miesiące całkowicie oddała się opiece nad córką, jednak teraz zdecydowała się zatrudnić kogoś do pomocy. Niestety, trafiła na nieuczciwą nianię, która wysyła do niej wiadomości z pogróżkami i wyzwiskami.

Zobacz wideo

Edyta Pazura trafiła na nieuczciwą nianię

Kobieta została polecona Pazurze przez profesjonalną agencję. Miała świetne referencje, jednak jak się okazało, podszywała się pod inną osobę i w rzeczywistości nawet inaczej się nazywała! Do Rity miała przyjść pani Krystyna, która "miała na imię Agnieszka". Chwaliła się świetnymi referencjami. Podawała, że jest po teatrologii na UJ i sprawiła wrażenie uprzejmej. Umówiły się na poniedziałek na 9.00. Ale o 8.50 owego dnia Pazura dostała od niej telefon. Okazało się, że niania nie może przyjść, bo "jej ciocia złamała nogę". Poinformowała też, że w pracy pojawi się dopiero w środę. Pazura szybko przyłapała ją na kłamstwie:

Najpierw owe złamanie stało się w piątek, później w sobotę, a końcowa wersja wskazywała na niedziele godz. 22.00. Tyle wersji na raz, że nie wiedziałam, co już jest prawdą, więc podziękowałam za współpracę - czytamy.

Gdy niania nie odbierała od niej telefonów, Pazura zadzwoniła do agencji, żeby zerwać współpracę z poleconą przez nich pracownicą. Wtedy zaczęła dostawać SMS-y z pogróżkami.

Po kilku dniach otrzymałam kolejne SMS-y: wyzwiska, groźby - dlatego, że miałam czelność nie odpisać na jej wiadomości. (...) Jak widać pani magister teatrologii jest dumna z tego, co zrobiła, i na dodatek napisała, że mogę jej kolokwialnie „skoczyć”. Okazało się, że brak mojej odpowiedzi na jej SMS-y, był wystarczającym argumentem, aby mnie wyzywać - dodała.

Treść tych wiadomości jest przerażająca. Kobieta była wulgarna i w bardzo niekulturalny sposób zwracała się do Edyty Pazury. Oto przykład:

Potraktowała mnie pani jak śmiecia. Jak kogoś, komu nie ma prawa zdarzyć się sytuacja losowa. Co sobie właściwie myślałaś? Że jeTwm, k***wa twoją służką? Pomyliłaś się. P***dol się, kretynko, co wyżej s*asz, niż d*pę masz. (...) A pani groźby może sobie pani w d*pę wsadzić [pis. oryg.].

Wpis Edyty PazuryWpis Edyty Pazury Screen z Instagram.com/ edyta_pazura

Edyta Pazura udostępniła też jej wizerunek. Wszystko po to, by ostrzec inne matki i uczulić je na dokładne sprawdzanie osób, które dopuszczają do swoich dzieci. Internautki w komentarzach nie ukrywają, że są w szoku i jej bardzo współczują.

AW

Więcej o:
Komentarze (30)
Edyta Pazura trafiła na nieuczciwą nianię. Udostępniła jej SMS-y: Myślałaś, że jestem, k****a, twoją służką?
Zaloguj się
 • Gość: Fifi

  Oceniono 35 razy 31

  Na tym przykładzie widać jak agencje opiekunek sprawdzają swoje pracownice. Biorą dziewczyny jak leci, więc można trafić na osobę niezrównoważoną. W sumie może to dobrze, że jednak ta ciocia „złamała nogę” :/

 • Gość: Jola

  Oceniono 25 razy 23

  Boze, a potem takie wariatki zostają nianiami i zajmują się dziecmi.

 • Gość: 737372728

  Oceniono 38 razy 12

  Nianię????? Przecież te pseudo celebrytki od starych sponsorów( przepraszam mężów) twierdzą na fejsie że same piorą, same sprzątają, same gotują same zajmują się dziećmi, biegają na siłownie, fitnes i pilates oraz same ciężko pracują na swoje konto robiąc codziennie 100 zdjęć na ista.

 • Gość: ola

  Oceniono 21 razy 9

  często bywa że szukają nie opiekunki do dziecka a pomocy domowej opieka nad dzieckiem prasowanie sprzątanie ,gotowanie 5 w jednym

 • Gość: ana

  Oceniono 7 razy 7

  hahahahahah jak ktos pisze "jestem bardziej inteligentna" to chyba raczej nie jest :D:D:D:D:D

 • Gość: Janka

  Oceniono 5 razy 5

  Ninania ... A później taka tępa krowa Ci powie - popatrz, mam 3 dzieci, piorę, sprzątam, gotuję, piekę ciasteczka, uprawiam ekologiczny ogródek, ćwiczę z Chodakowską i dbam o siebie. A ty, co robisz ze swoim życiem?

 • hrabina.de.profundis

  Oceniono 5 razy 5

  "...mogę jej kolokwialnie „skoczyć”."

 • byann

  Oceniono 3 razy 3

  Ale Ritka (!?) jest bezpieczna.

 • Gość: narcyza

  Oceniono 17 razy 3

  Czy Pazurowa każdą sprawę załatwia na fb i instagramie ? Ta kobieta, nie potrafi żyć bez atencji. Zastanawiam ile ona czasu spędza na tym aby cykać zdjęcia, obrabiać, tworzyć z dupy wzięte wpisy a potem śledzić lajki. Wracając do sprawy, to takie sprawy załatwia się z agencją i od agencji wyciąga konsekwencje To że wdała się w tego typu dyskusję (pyskówkę) i na domiar tego upublicznia ją świadczy tylko niskim poziomie kultury osobistej tej pani. Swoją drogą, gdyby skorzystała z renomowanej agencji , której usługi niestety kosztują, to nie byłoby tego cyrku, ale jak widać zaoszczędzić chciała - czyżby zaczęło brakować na kolejne "upiększające" wstrzyknięcia ? ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX