Zamierzony cel czy modowa wpadka? Księżna Kate tę koszulę powinna założyć zupełnie inaczej

Księżna Kate odwiedziła niedawno Centrum Dziecięce Henry Fawcett. Na tę okazję wybrała elegancką stylizację. Wydawać by się mogło, że tak naprawdę nic w niej nadzwyczajnego, a jednak. Okazuje się, że księżna ubrała koszulę tył na przód.

Odkąd księżna Kate zawitała do brytyjskiej rodziny królewskiej, jej modowy gust zbiera głównie pochlebne opinie. Żona księcia Williama stawia zazwyczaj na klasykę, elegancję, przesadnie nie eksperymentuje też w swoich stylizacjach, zachowując przy tym pewne bezpieczeństwo, by po prostu nie zaliczyć wpadki. Gdy niedawno pojawiła się w londyńskim Centrum Dziecięcym Henry Fawcett nic nie wskazywało na to, że jej tak prosta stylizacja wzbudzi za moment takie zainteresowanie. Dlaczego tym razem więc tak się stało? Otóż, księżna odwrotnie założyła koszulę. 

Zobacz wideo

Księżna Kate założyła koszulę tył na przód

Na samym początku dodajmy, że mowa tutaj o fioletowej koszuli marki Gucci. Dla zainteresowanych jej cena to ponad 5 tysięcy złotych. Wracając jednak do tematu, na oficjalnej stronie Gucci nietrudno jest znaleźć właśnie tę koszulę i wówczas okazuje się, że modelka ten sam model ma ubrany w zupełnie inny sposób. Koszula, którą miała na sobie ostatnio Kate, guziki ma na przodzie. Natomiast w sklepie internetowym Gucci widnieje ta sama koszula, lecz guziki znajdują się już z tyłu.

Księżna KateKsiężna Kate screen gucci.com/EASTNEWS

Czy jest to wpadka księżnej, a może zamierzony cel? Tego nie jesteśmy pewni, ale jedno trzeba przyznać, Kate bez względu na wszystko wyglądała pięknie. 

DH