Dlaczego przed laty Kate zerwała z Williamem? Chodziło o... zdradę księcia. "Kate miała dość"

Księżna Kate w 2007 roku rozstała się z księciem Williamem. Do tej pory w mediach pojawiało się wiele hipotez, co było przyczyną ich zerwania. Teraz prawda wyszła na jaw - książę zdradził Kate Middleton.
Zobacz wideo

Księżna Kate i książę William dziś są szczęśliwym małżeństwem. Kiedyś jednak ich związek nie był tak trwały. W 2007 roku przeżyli kryzys, którego skutkiem było rozstanie. 

Brytyjskie media donosiły wówczas, że Kate zmęczyło czekanie na pierścionek zaręczynowy, postanowiła więc zakończyć relację. Pojawiły się też plotki, że to królowa Elżbieta była przeciwna zaręczynom wnuka z Kate. Wszystko dlatego, że ta nie pochodziła z arystokratycznej rodziny.

Teraz okazuje się jednak, że powód był zupełnie inny. Kate zerwała znajomość z Williamem, bo ten ją zdradził. 

Książę William zdradził Kate

Kryzys w z związku księżnej Kate i księcia Williama zaczął się w momencie, kiedy po studiach najstarszy syn Diany poszedł do wojska. To wtedy książę najbardziej szalał, a kiedy wychodził na przepustki nie zawsze wybierał spotkania z ukochaną. Tabloidy donosiły, że William wolne dni spędzał z kolegami w barze i nie stronił od towarzystwa pięknych kobiet. 

Kiedy w końcu zjawił się w Londynie, wybrał się do klubu, ale bez Kate i intensywnie flirtował z jedną z dziewcząt, o czym nazajutrz doniosły wszystkie brukowce. Kate miała dość. Dla niej takie zachowanie oznaczało brak szacunku - pisze Marcia Moody w książce “Kate. Księżna Cambridge”.

To jeszcze Kate zniosła. Nie potrafiła jednak przebaczyć ukochanemu, kiedy do mediów przedostały się zdjęcia, na których William obmacuje półnagą modelkę. 

Zwykle powściągliwy w zachowaniu William dużo pił i flirtował z półnagimi dziewczynami. Na jednym ze zdjęć uwieczniono, jak łapał za biust pochodzącą z Brazylii Anę Ferreirę - ujawnia Moody. 

Wielki powrót 

Rozstanie okazało się trudne zarówno dla panny Middleton, jak i syna księcia Karola. Mimo zerwania nadal widywano ich razem. Kate przyszła m.in. na koncert, który William i Harry zorganizowali w 2007 roku na cześć swojej zmarłej matki. Wtedy, by nie budzić sensacji, usiedli osobno. Nie umknęło to jednak uwadze fotoreporterów. W tym samym roku jako przyjaciele pojechali na wspólne wakacje na na Seszele. Media od razu zaczęły spekulować, że to dowód na to, że do siebie wrócili. Kate i William ogłosili, że znów są razem jednak dopiero w 2008 roku.

AG

Więcej o: