Księżna Kate w wysokich kozakach i oliwkowym płaszczu za prawie 5 tys. zł. Ale spójrzcie na oryginalny wzór na sukience

Księżna Kate w środę pojawiła się w Blackpool Tower. Wyglądała bardzo elegancko w prostym, zielonym płaszczu i czarnych kozakach na obcasie.
Zobacz wideo

Księżna Kate kilka miesięcy po urodzeniu trzeciego dziecka, księcia Louisa, na dobre wróciła do wypełniania swoich obowiązków. Coraz częściej pojawia się na oficjalnych uroczystościach albo sama, albo w towarzystwie męża, księcia Williama. Tym razem oboje wybrali się do Blackpool Tower, gdzie spotkali się z lokalnymi władzami i mieszkańcami.

Zobacz też: To nagranie nie pozostawia złudzeń. Meghan z Harrym i Kate z Williamem unikają się jak ognia. Książęce pary udawały, że się nie widzą

Księżna Kate w oliwkowym płaszczu

Przyszła królowa wyglądała nienagannie. Co prawda tym razem pozwoliła sobie na odrobinę luksusu i postawiła na prestiżowe marki. Miała na sobie oliwkowy płaszcz od Sportsmax (940 funtów), torebkę Manu Atelier w podobnym odcieniu (435 funtów) oraz sukienkę w pawie pióra Michaela Korsa (225 funtów). Do tego dobrała długie ciemne kozaki, rękawiczki i szalik w tym samym kolorze. Wartość płaszcza, torebki i sukienki wynosi w sumie 1600 funtów, czyli prawie 8 tys. zł.

Księżna Kate w oliwkowym płaszczu i czarnych kozakach. Zobacz zdjęcia >>>>

Tym razem zrezygnowała z ulubionej fryzury i związała włosy w kucyk. Całość podkreśliła delikatna biżuteria. Kate po raz kolejny udowodniła, że zna się na trendach, które łączy z klasyczną elegancją. Naszym zdaniem to jedna z jej najlepszych stylizacji. A Wam jak się podoba? Czyj styl bardziej wolicie? Kate czy Meghan?

 

AW