To nagranie nie pozostawia złudzeń. Meghan z Harrym i Kate z Williamem unikają się jak ognia. Książęce pary udawały, że się nie widzą

Plotki o konflikcie w rodzinie królewskiej wydają się być coraz bardziej prawdopodobne. W sieci pojawiły się kolejne dowody.

Wczoraj w Pałacu Buckingham rozpoczęły się uroczystości związane z 50. rocznicą inwestytury księcia Karola. Z tej okazji królowa Elżbieta wyprawiła przyjęcie. Oczywiście nie mogło zabraknąć na nim książąt Williama i Harry'ego wraz z małżonkami.

Zobacz wideo

Konflikt w rodzinie królewskiej

O rodzinie królewskiej już dawno nie mówiło się aż tak dużo. Miliony Brytyjczyków (i nie tylko) oczekują narodzin pierwszego dziecka księcia Harry'ego i księżnej Meghan. Tłem dla radosnych oczekiwań na potomka jest jednak konflikt pomiędzy braćmi. Pierwsze doniesienia na temat rzekomej kłótni wydawały się być mocno przesadzone, ale ostatnie zdjęcia z uroczystości w Pałacu Buckingham nie pozostawiają złudzeń. Księżne Meghan i Kate ewidentnie się unikały.

O ile zdjęcia faktycznie mogły nie być ostatecznym dowodem, o tyle najnowsze nagrania z wczorajszego przyjęcia rozwiewa wszelkie wątpliwości. Wyraźnie widać na nim, że Harry i Meghan nawet na krok nie zbliżyli się do Williama i Kate.

 
 

Członkowie rodziny królewskiej na pewno wiedzieli o tym, że zarówno zdjęcia, jak i nagranie szybko trafią do sieci. Mogli więc przynajmniej udawać, że między nimi nie ma żadnego sporu. Wygląda to jednak tak, jakby wcale nie kryli się z tym, że ostatnio się nie dogadują...

Więcej o:
Copyright © Agora SA