Angelina Jolie zabrała dzieci na premierę w Los Angeles. Dawno nie widzieliśmy jej tak uśmiechniętej

Angelina Jolie nieszczególnie ukrywa swoje dzieci przed mediami. Tym razem gwiazda pozowała z nimi wspólnie na czerwonym dywanie.

W weekend w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera od dawna zapowiadanej aktorskiej wersji animacji Disneya "Dumbo". Na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy Hollywood, w tym Angelina Jolie. Gwiazda nie była jednak sama, towarzyszyła jej czwórka dzieci.

 

Angelina Jolie od lat jest ulubienicą tabloidów. Zagraniczne media bardziej niż o jej dokonaniach na polu zawodowym wolą pisać o sprawie rozwodowej z Bradem Pittem. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się dzieci pary, zwłaszcza Shiloh.

Medialny konflikt z mężem niekorzystnie wpłynął na wizerunek aktorki, która zasłynęła też tym, że zaadoptowała trójkę. Widać, że w ostatnim czasie Jolie stara się za wszelką cenę udowodnić, że sprawdza się jako matka. Tym razem odtwórczyni roli Lary Croft zabrała czwórkę swoich dzieci na premierę filmu "Dumbo" w Los Angeles.

ANGELINA JOLIE NA PREMIERZE Z DZIEĆMI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Gwiazda pozowała na czerwonym dywanie w białej prostej sukni. Angelina Jolie nie zagrała w filmie, tak więc jej obecność na wydarzeniu mogła być sporą niespodzianką dla fotografów, jednak całą uwagę i tak skradły jej dzieci: Knox, Zahara, Vivienne i Shiloh.

Zgodzicie się chyba z nami, że to bardzo miły widok. Jeszcze bardziej urocze było zachowanie nie przyzwyczajonych do błysku fleszy dzieci. Donatella Versace uwieczniła rodzinne chwile Jolie na czerwonym dywanie.

 

Urocze?

Więcej o: