Dominika Tajner-Wiśniewska oficjalnie potwierdza rozstanie z Michałem Wiśniewskim: To dla mnie szalenie trudna sytuacja

Dominika Tajner-Wiśniewska potwierdziła rozstanie z Michałem Wiśniewskim. Piosenkarz już złożył pozew.
Zobacz wideo

To już pewne. Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się po siedmiu latach małżeństwa. Już od jakiegoś czasu mówiło się o kryzysie w ich związku, którego jak widać nie udało im się pokonać.

Zobacz:  Michał Wiśniewski już żałuje, że zgodził się na udział żony w "TzG". "Dostaje ataków furii"

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się

Jak dowiedziała się Wirtualna Polska od Tajner-Wiśniewskiej, Michał już złożył papiery rozwodowe. Kobieta nie ukrywa, że nie tak wyobrażała sobie swoją przyszłość z mężem:

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne - powiedziała w rozmowie z WP.

Rano pisaliśmy o tym, że na profilu Dominiki na Facebooku pojawił się wpis napisany pod wpływem emocji. Oznajmiła w nim, że rozwodzi się z piosenkarzem:

Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód! - napisała.

Dominika Tajner-WiśniewskaDominika Tajner-Wiśniewska screen Facebook/Dominika Tajner

Szybko został usunięty, jednak rozwód staje się faktem. Tajner-Wiśniewska wyznała, dlaczego już zniknął z jej profilu:

Usunęłam wpis, bo to szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro - usłyszeli dziennikarze WP.

Jak widać właśnie rozpadło się kolejne małżeństwo Michała Wiśniewskiego. My nie ukrywamy, że jest to przykra informacja, gdyż dla nas byli jednym z bardziej zabawnych małżeństw w polskim show-biznesie.

Dominika Tajner i Michał WiśniewskiDominika Tajner i Michał Wiśniewski EAST NEWS

Michał Wiśniewski - małżeństwa

Przypomnijmy, że Dominika Tajner-Wiśniewska to czwarta żona Michała Wiśniewskiego. Pierwsze małżeństwo z Magdą Femme zawarł w 1996 roku i trwało 5 lat. W latach 2002–2006 był żonaty z Martą Mandaryną Mandrykiewicz, z którą ma dwoje dzieci: syna Xaviera (17 lat) i córkę Fabienne (16 lat). Nie był wtedy długo sam i już kilka miesięcy po rozwodzie poślubił Annę Świątczak. Mają dwie córki: Etiennette Annę (13 lat) i Vivienne (11 lat). W 2012 roku ożenił się z Dominiką, z którą wychowywał jej syna Maksymiliana (12 lat). 

AW

Więcej o: