Meghan Markle pierwszy raz odniosła się do negatywnej prasy na jej temat. Zdradziła swój sposób na radzenie sobie z krytyką

Meghan Markle wzięła udział w panelu dyskusyjnym z udziałem feministek. Kiedy zapytano ją o negatywną prasę na jej temat, przyznała, że stara się tego nie czytać.

Od kiedy Meghan Markle poślubiła księcia Harry'ego, nie schodzi ze świecznika. O księżnej pisze się nieustannie i często nie najlepiej. Krytykowana jest każda jej źle dopasowana kreacja, wytykane są jej role z czasów, kiedy była jeszcze aktorką. Media spekulują też, że to ona zainicjowała owy konflikt między nią a księżną Kate. Ale to nie koniec. Niektórzy twierdzą nawet, że udaje ciążę. 

ZOBACZ TEŻ: Meghan udaje ciążę, jest cwana, a na ślubie rozdawała trawkę. Ludzie jej nie znoszą, a to nie ona jest problemem

Sama Meghan nie może się bronić, bo zgodnie z zasadami rodziny królewskiej nie udziela wywiadów. Ostatnio jednak żona księcia Harry'ego wzięła udział w dyskusji z udziałem feministek i aktywistek w King's College w Londynie, gdzie odniosła się do publikacji mediów. 

Meghan Markle o plotkach na jej temat

Na panelu dyskusyjnym zapytano ją, jak zareagowała na nagłówki prasy, która opisywała feminizm księżnej jako "modny". Meghan odpowiedziała, że stara się trzymać z dala od internetu i gazet. 

Nic nie czytam, w ten sposób jest o wiele bezpieczniej - mówiła księżna Meghan.
Ale to po prostu moje osobiste preferencje. Myślę, że i pozytywne i negatywne (artykuły - przyp. red.) mogą w pewnym sensie wprowadzać szum w dzisiejszych czasach. Lepiej skupić się na prawdziwym życiu - dodała.

Następnie zapytano ją, czy czyta chociażby Twittera.

Nie, przepraszam, nie. To moje osobiste wybory - wyznała.

Przyznała jednak, że użytkownicy mediów społecznościowych mogą aktywnie wpływać na problemy kobiet na całym świecie. 

W mediach społecznościowych nie tylko dajemy ludziom tematy do pogawędki, ale możemy zdziałać coś w rzeczywistości. Hashtagi to za mało - powiedziała.

Po czym kontynuowała:

Mówisz: "świetnie, zrób darowiznę, możesz sponsorować dziewczynę". To jest namacalna rzecz, którą mogę zrobić, aby ta dziewczyna mogła pozostać w szkole przez rok. To jest coś, co możesz i ty zrobić! Myślę, że często, kiedy mówimy o takich tematach, które są tak duże, ludzie nie wiedzą, od czego zacząć.

Przypomnijmy, że zanim Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej, była bardzo aktywna w sieci. Zamknęła swoje konto na Instagramie, ogłaszając swoje zaręczyny z księciem Harrym. To samo zrobiła ze swoim blogiem, The Tig.

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle znów na Instagramie? Zalogowała się na swoje stare konto i wyciekły jej dawne zdjęcia

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>