Agnieszka Radwańska świętowała 30. urodziny. Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd, ale to Stefano Terrazzino brylował na parkiecie

Agnieszka Radwańska 6 marca obchodziła swoje 30 urodziny. Kilka dni później zorganizowała imprezę dla przyjaciół.

Agnieszkę Radwańską obecnie możemy oglądać nie na korcie tenisowym, lecz na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Tenisistka w programie poznała wielu nowych ludzi, dlatego postanowiła zaprosić ich na swoją imprezę urodzinową. Oprócz jej tanecznego partnera Stefano Terrazzino i znajomych z show, pojawiły się również m.in. jej siostra Ula Radwańska, aktorka Małgorzata Socha czy modelka Natalia Uliasz.

Isia dawno nie obchodziła urodzin w Polsce. Życzenia składali jej także Ania Jagodzińska i cała ekipa show - powiedział Stefano Terrazzino w rozmowie z "Party".

Przyjęcie z okazji 30-tych urodzin było zorganizowane w stylu lat 80. Wszyscy goście obowiązkowo musieli się przebrać i trzeba przyznać, że świetnie się prezentowali. Wiele osób postawiło na kolorowe stroje i kiczowate dodatki, które w tamtych czasach były bardzo modne. Nie zabrakło dzwonów, dużych okularów i plastikowej biżuterii. Małgorzata Socha zaszalała i zrobiła sobie różowe pasemko na włosach, a Ula Radwańska postawiła na błyszcząco-błękitny kombinezon. Zaś solenizantka założyła małą czarną, a na uszach miała kolczyki w kształcie kul dyskotekowych.

 

30. urodziny Agnieszki Radwańskiej. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>

Na imprezie Stefano Terrazzino był królem parkietu. Kolega Agnieszki Radwańskiej nagrał jego taniec i napisał:

Zamęczy, zamęczy Magdalenę - Stefano i do dołu, i do dołu. Ten brutal w meloniku i z uśmiechem.
 

Gwiazdy bawiły się do takich hitów jak "U Can't Touch This" MC Hammera czy "I Feel Good" Jamesa Browna.

 

Chcielibyście pobawić się na takiej imprezie?

JP

Więcej o: