Królowa ma problemy zdrowotne? Jej ostatnie zdjęcie zaniepokoiło Brytyjczyków. Wszystko przez to, co widać na dłoni

Królowa gościła w pałacu królewską parę z Jordanii. Oficjalne zdjęcie z tego wydarzenia zaniepokoiło Brytyjczyków i media. Na dłoni Elżbiety widać sporej wielkości siniak.

Królowa Elżbieta II jak na swój wiek (92 lata) trzyma się świetnie. Wciąż prowadzi auto, jest aktywna, a czasem nawet jeździ konno. Do prasy nie przedostają się żadne wiadomości na temat tego, by miała problemy zdrowotne. 

Zdjęcie z wizyty Króla Abdullah i Królowej Ranii w Pałacu Buckingham obiegło zagraniczne media. Wszystko przez widoczny na lewej ręce królowej Elżbiety spory krwiak. 

Krolowa ElżbietaKrolowa Elżbieta Yui Mok

Na Twitterze rozgorzała dyskusja na temat stanu zdrowia Królowej, ale większość internautów uważa, że z jej zdrowiem nie dzieje się nic niepokojącego.

Królowa ma 92 lata, w tym wieku wystarczy lekko uderzyć się w rękę, by powstał tak rozległy siniak. Zobaczcie, że poza tym prezentuje się tak cudownie jak zawsze.
Wygląda na to, że się uderzyła albo coś spadło jej na rękę, nie ma się czym przejmować.

Podobnego zdania jest lekarz, z którym rozmawiał serwis "Daily Mail".

Powodów może być kilka, od uderzenia po problemy z krążeniem. Królowa wydaje się być w świetnej kondycji, więc obstawiałbym raczej niewielki uraz.

Oczywiście w sieci pojawiły się też życzenia dla Królowej. Póki co Pałac nie skomentował zdjęć, ale nic nie wskazuje na to, by cokolwiek złego działo się ze zdrowiem monarchini. Elżbieta w ostatnim czasie przeszła zabieg usunięcia zaćmy. Pokazywała się wtedy publicznie w okularach przeciwsłonecznych.

Zobacz wideo

JM

Więcej o:
Komentarze (21)
Królowa ma problemy zdrowotne? Jej ostatnie zdjęcie zaniepokoiło Brytyjczyków. Wszystko przez to, co widać na dłoni
Zaloguj się
 • jego_eminencja

  Oceniono 23 razy 23

  to po kroplówce lub pobieraniu krwi

 • kmwsm

  Oceniono 11 razy 11

  Za drzwiami stoi armia lekarzy, dietetykow i gimnastykow. Do tego wlasne farmy ekologiczne. I jak tu bie zyc 100 lat

 • Gość: Lidka

  Oceniono 10 razy 8

  Ta bo walnela się zewnętrzną stroną dłoni w coś...jasne. jestem pielęgniarką to jest siniak po wkłuciu, żyły ma już zapadnięte w tym wieku.

 • Gość: Aga

  Oceniono 9 razy 7

  Ale wy jesteście tępaki. Moj teść ma 82 lata i każde lekkie nawet draśnięcie powoduje rozlewy pod skórą . W tym wieku to normalne przy slabej krzepliwosci krwi , a królowa Elżbieta prawdopodobnie już to ma . Nie trzeba mocnego uderzenia . Teść za każdym razem po zabawie z kotem lub naszym pieskiem ma rozległe ślady .

 • Gość: :)

  Oceniono 33 razy 5

  Pewnie Kamila czymś w nią rzuciła :) Albo uderzyła się podczas wyrzucania Meghan z pałacu. Albo kiedy biła Williama za "łamanie protokołu" w postaci dotknięcia własnej żony :)

 • Gość: Juda

  Oceniono 4 razy 4

  Człowiek nie jest wieczny , królowa także .

 • aduerin

  Oceniono 3 razy 3

  To po wenflonie!

 • monikaaleksandra

  Oceniono 3 razy 3

  Stary testował opony letnie.

 • Gość: Emi

  Oceniono 3 razy 3

  Wydaje mi się że Królowa jest lub była leczona steroidami, może o tym świadczyć wygląd twarzy i skłonność do siniaków nawet po ucisnięciu skóry. Kroplówka na wzmocnienie też mogła być podana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX