Królowa ma problemy zdrowotne? Jej ostatnie zdjęcie zaniepokoiło Brytyjczyków. Wszystko przez to, co widać na dłoni

Królowa gościła w pałacu królewską parę z Jordanii. Oficjalne zdjęcie z tego wydarzenia zaniepokoiło Brytyjczyków i media. Na dłoni Elżbiety widać sporej wielkości siniak.

Królowa Elżbieta II jak na swój wiek (92 lata) trzyma się świetnie. Wciąż prowadzi auto, jest aktywna, a czasem nawet jeździ konno. Do prasy nie przedostają się żadne wiadomości na temat tego, by miała problemy zdrowotne. 

Zdjęcie z wizyty Króla Abdullah i Królowej Ranii w Pałacu Buckingham obiegło zagraniczne media. Wszystko przez widoczny na lewej ręce królowej Elżbiety spory krwiak. 

Krolowa ElżbietaKrolowa Elżbieta Yui Mok

Na Twitterze rozgorzała dyskusja na temat stanu zdrowia Królowej, ale większość internautów uważa, że z jej zdrowiem nie dzieje się nic niepokojącego.

Królowa ma 92 lata, w tym wieku wystarczy lekko uderzyć się w rękę, by powstał tak rozległy siniak. Zobaczcie, że poza tym prezentuje się tak cudownie jak zawsze.
Wygląda na to, że się uderzyła albo coś spadło jej na rękę, nie ma się czym przejmować.

Podobnego zdania jest lekarz, z którym rozmawiał serwis "Daily Mail".

Powodów może być kilka, od uderzenia po problemy z krążeniem. Królowa wydaje się być w świetnej kondycji, więc obstawiałbym raczej niewielki uraz.

Oczywiście w sieci pojawiły się też życzenia dla Królowej. Póki co Pałac nie skomentował zdjęć, ale nic nie wskazuje na to, by cokolwiek złego działo się ze zdrowiem monarchini. Elżbieta w ostatnim czasie przeszła zabieg usunięcia zaćmy. Pokazywała się wtedy publicznie w okularach przeciwsłonecznych.

Zobacz wideo

JM