Oscary 2019. Julia Roberts nie pozowała na ściance, ale pojawiła się niespodziewanie na koniec gali. Boska!

Oscary 2019. Julia Roberts wręczyła podczas gali statuetkę w kategorii "Najlepszy film". Na scenie pojawiła się pod sam koniec uroczystości, jednak jej kreacja była na tyle zjawiskowa, że należy zaliczyć ją do grona najlepszych, oscarowych stylizacji.

Oscary 2019 są już za nami. W tym roku musimy niestety przyznać, że sama gala była dość nudna i nie zachwyciła nas niczym wyjątkowym. Głównie za sprawą faktu, że twórcy "Zimnej wojny" opuścili galę bez statuetki, choć nominowani byli w aż trzech kategoriach. Dużo więcej emocji wzbudziły więc kreacje gwiazdy na czerwonym dywanie. Nie brakowało olśniewających stylizacji, lecz jedną z tych najbardziej spektakularnych mogliśmy zobaczyć dopiero pod koniec gali. Chodzi oczywiście o Julię Roberts i jej różową suknię. 

Zobacz wideo

ZOBACZ TEŻ: Joanna Kulig jednak pojawiła się na gali. Postawiła na klasyczną kreację i wygląda przepięknie

Oscary 2019. Julia Roberts zachwyciła na oscarowej scenie

Julia Roberts wręczyła Oscara w kategorii "Najlepszy film". Dodajmy, że statuetka ta trafiła do twórców filmu "Green book". Gdy aktorka zjawiła się na scenie, przykuła uwagę wszystkich zgromadzonych. A to za sprawą jej fenomenalnej, różowej sukni do samej ziemi. Kreacja na jedno ramię wyeksponowała nienaganną figurę aktorki, a wyrazisty kolor sukni świetnie kontrastował z blond włosami gwiazdy. Natomiast delikatny, rozświetlony makijaż podkreślił jej piękną cerę.

ZOBACZ TEŻ: Te kreacje to prawdziwe koszmary. Wśród 10 najgorzej ubranych nie zabrakło ikon stylu. Co one zrobiły stylistom?!

Julia postawiła również na elegancką biżuterię w postaci srebrnej bransoletki oraz sporej wielkości kolczyków. Wyglądała olśniewająco, gdyż cała stylizacja dopracowana była do perfekcji. Zgodzicie się?

DH