Oscary 2019. Lady Gaga chciała pocałować Bradleya Coopera podczas występu?! Na wszystko patrzyła Irina Shayk

Oscary 2019. Lady Gaga i Bradley Cooper pojawili się razem na scenie, by zaśpiewać hitowy utwór z filmu "Narodziny gwiazdy". Poszło im perfekcyjnie, ale tylko spójrzcie, jak oni na siebie patrzyli.

Lady Gaga dostała Oscara za utwór "Shallow". Nim jednak to nastąpiło, piosenkarka razem z Bradleyem Cooperem wykonała przebój na scenie. Podczas występu między nimi wyczuwalna była niesamowita chemia. 

Zobacz wideo

Oscary 2019. Lady Gaga i Bradley Cooper na scenie 

Plotki o romansie Lady Gagi Bradleya Coopera nie ustają. Niedawno piosenkarka zerwała zaręczyny z Christiano Carino. Na jej plecach pojawił się też nowy tatuaż - róża z napisem “La vie en rose”, co stanowi nawiązanie do filmu "Narodziny gwiazdy", a fani dopatrzyli się, że to wyznanie miłosne skierowane do aktora.

Doniesień o ich rzekomym romansie z pewnością nie uciszy ich oscarowy występ. Podczas show na gali między Gagą i Cooperem nie brakowało głębokich i uwodzicielskich spojrzeń, a chemia między nimi była niezwykle wyczuwalna. Filmowi kochankowie nie mogli powstrzymać się też od uścisków, momentami wyglądali, jakby zaraz mieli się pocałować. 

Internauci byli zachwyceni występem Gagi i Cooper i nie kryli, że widzą rodzące się między nimi uczucie. 

Ten moment, kiedy Lady Gaga omal nie pocałowała Bradleya Coopera. 
Przysiągłbym, że oni zaczną się całować. 
Ona chciała go pocałować. O mój Boże - pisali.

Ciekawe, co na to wszystko Irina Shayk, z którą Cooper przyszedł na Oscary? Para nie wyglądała na pokłóconą, co może sugerować, że modelka nie bierze jednak plotek o romansie Coopera i Gagi na poważnie. 

AG 

Więcej o: