Alicja Bachleda-Curuś na romantycznej kolacji z przystojnym mężczyzną. Aktorka pochwaliła się wspólnym zdjęciem. Nowa miłość?

Alicja Bachleda-Curuś nie ma szczęścia w miłości. Jeszcze niedawno była łączona z Marcinem Gortatem, teraz u jej boku pojawił się nowy mężczyzna.

Życie uczuciowe Alicji Bachledy-Curuś jest częściej poruszane w mediach, niż jej nowe role filmowe. Nic dziwnego. Śliczna aktorka regularnie pojawia się w towarzystwie nowych partnerów. Choć większości romansów nigdy nie potwierdziła, tajemniczymi zdjęciami nakręcała plotki. Nie inaczej jest teraz.

Zobacz wideo

Alicja Bachleda-Curś ma nowego partnera?

Ostatnio aktorka pochwaliła się na swoim instagramowym profilu wspólnym zdjęciem z tajemniczym przystojniakiem. Okazuje się, że jest to Parker Torres. Aktor mieszkający na stałe w Nowym Jorku.

Alicja ze znajomym poszła na kolację do jednej z modnych knajpek. Widać, że towarzystwo Parkera bardzo jej odpowiadało. Z twarzy aktorki nie znikał uśmiech. Choć Bachleda-Curuś wyraźnie podkreśliła, że jest to przyjacielskie spotkanie po długiej przerwie, nie sposób nie spytać - czy łączy ich coś więcej?

Pasują do siebie?

AD

Więcej o: