Alicja Bachleda-Curuś odesłała Marcina Gortata z kwitkiem! Nie przyszła na jego imprezę

Alicji Bachledy-Curuś zabrakło podczas Dnia Polskiego Dziedzictwa organizowanego przez Marcina Gortata. Dlaczego aktorka nie przyjęła zaproszenia?

Pierwsze informacje o tym, że Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są parą, pojawiły się pod koniec 2017 roku. Ich miłość nie potrwała jednak zbyt długo, gdyż we wrześniu 2018 roku rozstali się. Ponoć była to ich wspólna decyzja i nie towarzyszyły temu kłótnie i spory.

ZOBACZ: "Życie z nim nie byłoby łatwe". Znajomy Bachledy-Curuś i Gortata ujawnił powody ich rozstania

Alicja Bachleda-Curuś nie przyszła na imprezę Marcina Gortata

Polish Heritage Day (Dzień Polskiego Dziedzictwa) to wydarzenie, które po raz kolejny Marcin Gortat wraz ze swoją fundacją Mierz Wysoko zorganizował w Stanach Zjednoczonych. Impreza ma na celu promowanie polskiej kultury za oceanem. Na zaproszenie koszykarza odpowiedziało wiele gwiazd m.in.: Edyta Górniak, Agnieszka Włodarczyk, Iza Miko, Ewelina Lisowska, Patricia Kazadi i Rafał Zawierucha. Wśród gości nie pojawiła się jego była dziewczyna, Alicja Bachleda-Curuś.

Bachleda-Curuś zrezygnowała ze względu na Gortata?

Alicja, która od dawna mieszka na stałe w Ameryce, w tym roku nie pojawiła się na wydarzeniu Gortata. Jak się domyślamy, ma to związek z ich rozstaniem, gdyż w poprzednich latach, kiedy Marcin był jej bliski, bardzo angażowała się w Dzień Polskiego Dziedzictwa. Na jej Instagramie nadal możemy zobaczyć zdjęcia z poprzednich edycji w 2017 i 2018 roku.

Od jakiegoś czasu mówi się, że Marcin Gortat spotyka się z nową dziewczyną. Kto wie, może Alicję to zabolało i dlatego nie przyszła?

ZOBACZ: Marcin Gortat na zdjęciu z tajemniczą kobietą. Jest też nagranie z przejażdżki rowerowej. Ktoś zajął miejsce Alicji Bachledy-Curuś?

JP

Więcej o:
Komentarze (13)
Alicja Bachleda-Curuś odesłała Marcina Gortata z kwitkiem! Nie przyszła na jego imprezę
Zaloguj się
 • Gość: M

  Oceniono 14 razy 10

  A po co miała wywoływać niezdrowe zainteresowanie, pismaki by miesiącami dywagowały czy to aby nie powrót do siebie...

 • Gość: Jennyfet

  Oceniono 9 razy 7

  No i co w związku z tym?

 • Gość: zalotnik

  Oceniono 6 razy 6

  Ja wam powiem że mnie też nie było i nawet tego nie odczułem jakos specjalnie....

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 2

  Z tego co amerykańskie wróble ćwierkają i wiewiórki donoszą to Alicja i Colin znowu do siebie "miętę" poczuli, kobiety tak szybko nie zapominaja faceta z którym spłodzili dziecko. W tym przypadku nie powinno być zdziwienia, że nie było jej.

 • claudiusz

  Oceniono 1 raz 1

  Gortat to bardzo konserwatywny facet...widzi kobiete zawsze dwa metry za soba....wspolzycie z Gotartem bedzie meka dla kazdej jego partnerki..

 • Gość: mk

  Oceniono 1 raz 1

  A może jej nie zaprosił?

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 1

  Gortat niech gra w kosza, to mu dobrze wychodzi, reszta tak sobie.

 • Gość: boyscout

  Oceniono 2 razy 0

  na czym polegalo to promowanie polskiej kultury w USA? nic takiego nie bylo, bylem tam i te "gwiazdy" nie spiewaly, tylko Gortat sie prezentowal i robil zdjecia z tlumem

 • Gość: Gosc#

  0

  A kogo to interesuje. Są naprawdę sprawy ważniejsze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX