Alicja Bachleda-Curuś odesłała Marcina Gortata z kwitkiem! Nie przyszła na jego imprezę

Alicji Bachledy-Curuś zabrakło podczas Dnia Polskiego Dziedzictwa organizowanego przez Marcina Gortata. Dlaczego aktorka nie przyjęła zaproszenia?

Pierwsze informacje o tym, że Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są parą, pojawiły się pod koniec 2017 roku. Ich miłość nie potrwała jednak zbyt długo, gdyż we wrześniu 2018 roku rozstali się. Ponoć była to ich wspólna decyzja i nie towarzyszyły temu kłótnie i spory.

ZOBACZ: "Życie z nim nie byłoby łatwe". Znajomy Bachledy-Curuś i Gortata ujawnił powody ich rozstania

Alicja Bachleda-Curuś nie przyszła na imprezę Marcina Gortata

Polish Heritage Day (Dzień Polskiego Dziedzictwa) to wydarzenie, które po raz kolejny Marcin Gortat wraz ze swoją fundacją Mierz Wysoko zorganizował w Stanach Zjednoczonych. Impreza ma na celu promowanie polskiej kultury za oceanem. Na zaproszenie koszykarza odpowiedziało wiele gwiazd m.in.: Edyta Górniak, Agnieszka Włodarczyk, Iza Miko, Ewelina Lisowska, Patricia Kazadi i Rafał Zawierucha. Wśród gości nie pojawiła się jego była dziewczyna, Alicja Bachleda-Curuś.

 

Bachleda-Curuś zrezygnowała ze względu na Gortata?

Alicja, która od dawna mieszka na stałe w Ameryce, w tym roku nie pojawiła się na wydarzeniu Gortata. Jak się domyślamy, ma to związek z ich rozstaniem, gdyż w poprzednich latach, kiedy Marcin był jej bliski, bardzo angażowała się w Dzień Polskiego Dziedzictwa. Na jej Instagramie nadal możemy zobaczyć zdjęcia z poprzednich edycji w 2017 i 2018 roku.

 
 

Od jakiegoś czasu mówi się, że Marcin Gortat spotyka się z nową dziewczyną. Kto wie, może Alicję to zabolało i dlatego nie przyszła?

ZOBACZ: Marcin Gortat na zdjęciu z tajemniczą kobietą. Jest też nagranie z przejażdżki rowerowej. Ktoś zajął miejsce Alicji Bachledy-Curuś?

JP

Więcej o: