Pete Davidson i Kate Beckinsale są razem. Paparazzi przyłapali ich, gdy razem opuszczali klub. Między nimi jest 20 lat różnicy!

Plotki o romansie Pete'a Davidsona i Kate Beckinsale pojawiły się w styczniu. Teraz jednak para została przyłapana przez paparazzi i wszystko jest już jasne!

Wiele wskazuje na to, że Pete Davidson znów jest zakochany. Komik, który jeszcze do niedawna związany był z Arianą Grande, teraz spotyka się z Kate Beckinsale, znaną z takich produkcji jak między innymi "Underworld" czy "Pearl Harbor". O tym, że amerykański komik spotyka się z piękną aktorką mówiło się w mediach już od dłuższego czasu. 

Zobacz wideo

Pete Davidson i Kate Beckinsale są parą!

Spekulacje te szybko okazały się prawdą. Paparazzi przyłapali parę w Los Angeles tuż po występie Pete'a, gdy razem opuszczali lokal tylnymi drzwiami. 

 
 

Co ciekawe, aktorkę i komika dzieli aż 20 lat. Przypomnijmy również, że Kate ma za sobą ośmioletni związek z aktorem Michaelem Sheenem, a w 1999 roku na świat przyszła ich córka Lily. Związek ten nie przetrwał jednak próby czasu. Beckinsale wyszła następnie za mąż za reżysera Lena Wisemana, którego poznała na planie filmu "Underworld". Do ich rozstania doszło w 2016 roku. 

 

Sam Pete również ma za sobą dość burzliwą przeszłość, jeżeli chodzi o relacje z kobietami. Jeszcze niedawno amerykańskie media żyły jego głośnym i kontrowersyjnym dla wielu związkiem z Arianą Grandę. Po zaledwie pięciu miesiącach od zaręczyn para postanowiła się jednak rozstać, co miało być ich wspólną decyzją. 

Myślicie, że Pete Davidson w końcu odnalazł miłość u boku Kate Beckinsale?

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.