Książę George zrobił żart obcej kobiecie. Powiedział, że ma zupełnie inne imię. Zobaczcie, jak każe się do siebie zwracać!

Książę George ma w sobie niezwykle dużo uroku. Nic dziwnego, że syn księżnej Kate i księcia Williama jest ulubieńcem Brytyjczyków. Ostatnio znowu jest o nim głośno. Wszystko przez zabawną wypowiedź.

Książę George od momentu narodzin jest na ustach miłośników rodziny królewskiej. Dziś syn księżnej Kate i księcia Williama ma już 5 lat i wyrasta na prawdziwego przystojniaka. Choć wciąż jest dzieckiem, coraz bardziej przygotowuje się objęcia najważniejszej funkcji w brytyjskiej monarchii. Na szczęście wciąż zdarzają się mu urocze wpadki, które powodują zachwyt Brytyjczyków. Ostatnio po raz kolejny doszło do pewnego zabawnego zdarzenia z jego udziałem.

Zobacz wideo

Książę George chce, by zwracano się do niego inaczej?

Niedawno pewna kobieta spotkała na spacerze w parku księcia George'a i księżniczkę Charlottę. Korzystając z niepowtarzalnej okazji, zagadała do chłopca i spytała, jak ma na imię. Jego odpowiedź zaskoczyłaby niejednego.

Jak donosi "Daily Mail", syn księżnej Kate z uśmiechem na twarzy powiedział, że nazywa się Archie.

Od razu pojawiły się głosy, że 5-latek doskonale wie, że ze względów bezpieczeństwa powinien unikać w tym wieku kontaktu z obcymi. Niewykluczone, że była to po prostu jedna z procedur bezpieczeństwa. Z drugiej strony książę... uwielbia robić żarty i najprawdopodobniej zrobił kobiecie psikusa.

Trzeba przyznać, że wyrasta z niego niezły gagatek. 

AD