Antek Królikowski pożegnał się z fanami na Instagramie! "Postanowiłem pójść o krok dalej, chcę być bardziej tu i teraz"

Antek Królikowski od jakiegoś czasu przebywa na Bali. Aktor udał się tam, aby zrobić sobie detoks i się oczyścić. Teraz podjął decyzję o zniknięciu na jakiś czas z mediów społecznościowych.

Jednym z najgłośniejszych tematów polskiego show-biznesu jest od jakiegoś czasu rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Pod koniec minionego roku pojawiły się pierwsze spekulacje na ten temat, które zapoczątkował pożegnalny film aktora dla swojej byłej dziewczyny. Niedługo później artystka potwierdziła te plotki na łamach "VIVY!" twierdząc, że mieli z Antkiem inne wizje przyszłości.

Antek Królikowski pożegnał się z fanami na Instagramie

Królikowski nigdy oficjalnie nie wypowiedział się na temat rozstania z Wieniawą. Postanowił za to wyjechać na wakacje na Bali. Sugerując się tym, co publikuje na Instagramie, wygląda na to, że pojechał się tam oczyścić i wyciszyć. Wielu internautów zaczęło spekulować, że aktor nie czuje się najlepiej po rozstaniu z Julią i zwyczajnie chce o niej zapomnieć na drugim końcu świata.

Tymczasem Antek zaskoczył swoich fanów jeszcze bardziej. Na instagramowym profilu opublikował film, na którym widzimy jak degustuje różne soki. Pod nagraniem poinformował, że robi sobie przerwę od mediów społecznościowych.

Na Bali, oczyszczam się zdrowymi sokami, razem z ekipą nowo poznanych wspaniałych i pomysłowych koleżanek z Polski. Dziewczyny, wymyśliły dla naszych „pysznych” napojów bardzo zabawne nazwy i zainspirowały mnie do nagrania tego krótkiego, choć niełatwego video. Jednocześnie postanowiłem pójść o krok dalej w swoim detoksie i porzucam na jakiś czas Instagram żeby być bardziej tu i teraz. Mission impossible. Jak myślicie, jak długo wytrzymam bez Insta?

Pod postem pojawiła się cała masa komentarzy:

Jestem z tobą duchem! Ciśnij detox instagramowy jak najdłużej! Love - napisała Marta Wierzbicka.
No, brachu! - dodał Tomasz Oświeciński.

Nie zabrakło też setek komentarzy innych internautów. Niektórzy trzymają za Królikowskiego kciuki, inni proszą, aby jak najszybciej wrócił.

Myślicie, że Antek długo wytrzyma bez Instagrama? A może bycie z dala od mediów społecznościowych ma mu pomóc zapomnieć o byłej dziewczynie? Cokolwiek by to nie było, trzymamy kciuki!

KS

Więcej o:
Copyright © Agora SA