Mama Antka Królikowskiego po raz pierwszy skomentowała rozstanie syna z Julią Wieniawą. Zaskakujące wyznanie

Małgorzata Królikowska-Ostrowska odniosła się do głośnego rozstania swojego syna, Antka Królikowskiego, z Julią Wieniawą. To pierwszy komentarz aktorki w tej sprawie i tym samym bardzo zaskakujące wyznanie.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski nie są już razem. Ta wiadomość całkiem niedawno obiegła polskie media, lecz o kryzysie w ich związku mówiło się już od dłuższego czasu. W rozmowie z "Vivą!" 20-latka podała nawet i powód tej decyzji, przyznając tym samym, że nie żałuje związku z Antkiem, gdyż była to jej pierwsza, prawdziwa miłość.

Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi (…). Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie

Teraz po raz pierwszy do tematu rozstania odniosła się mama aktora, czyli Małgorzata Królikowska-Ostrowska, która od początku darzyła Julię dużą sympatią i nie ukrywała, że to ulubiona partnerka jej syna, a trochę, jak wiemy, ich jednak było. Czy natomiast po rozpadzie ich związku mama Antka zmieniła zdanie o Julii? Okazuje się, że wręcz przeciwnie. 

Zobacz wideo

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o rozstaniu Antka i Julii Wieniawy

Mama Królikowskiego pokusiła się o krótki komentarz, który został opublikowany na łamach "Faktu". Po tych słowach wnioskujemy, że obie panie nadal bardzo się lubią, co jednak dla wielu może być dość sporym zaskoczeniem. 

Bardzo lubię Julkę i zamierzam z nią utrzymywać kontakt - wyznała.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dodała również, że Antek po rozstaniu czuje się dobrze. A dowodem na to może być obszerna relacja na Instagramie aktora prosto z Bali, gdzie oczyszcza ciało i duszę.

Myślicie, że istnieje jeszcze szansa na to, że Antek i Julia wrócą do siebie? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.