Katarzyna Skrzynecka jako perska księżniczka. Nowa sesja "Vivy!" zaskakuje. Pomysł był fajny, ale wykonanie...

Magazyn "VIVA!" przygotował sesję z aktorkami wystylizowanymi na disneyowskie księżniczki. Niestety, efekt finalny pozostawia wiele do życzenia. Zresztą zobaczcie sami.

Każdy z nas kojarzy bajki Disneya i charakterystyczne głosy bohaterów kreskówek. Jednak nie wszyscy wiedzą, kto podkłada postaciom głos. Zazwyczaj są to osoby znane z pierwszych stron gazet. Magazyn "VIVA!" postanowił przygotować sesję zdjęciową z aktorkami, które wcielały się w role znanych księżniczek.

Zobacz wideo

Polskie aktorki jako księżniczki znane z bajek Disneya

Do fotografii zapozowała plejada polskich gwiazd. Małgorzata Foremniak, Anna Cieślak, Julia Kamińska i Jolanta Fraszyńska - to tylko kilka z nich. Jednak największą uwagę zwróciła stylizacja Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka wcieliła się w rolę księżniczki Dżasminy z "Alladyna".

Dodatkowo w rozmowie z magazynem powiedziała, że jest zachwycona tą postacią.

Dżasmina znakomicie radzi sobie w życiu, na miarę świetnie zorganizowanej współczesnej kobiety. Jest inteligentna, pełna temperamentu, niekapryśna, a przy tym bardzo uwodzicielska i powabna. Gdybym była Aladynem, sama bym się w niej zakochała - powiedziała Skrzynecka.

A jak wypadły pozostałe gwiazdy? Możecie zobaczyć niżej.

Co sądzicie o pomyśle i wykonaniu?

AD