Olga Frycz chce rzucić aktorstwo. Ma już pomysł na dochodowy biznes: Za kilka lat chcemy przenieść się poza Warszawę

Olga Frycz nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem. Młoda mama ma już pomysł na nowy biznes, o którym opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem".
Zobacz wideo

Pod koniec września Olga Frycz po raz pierwszy została mamą. Ona i jej partner, Grzegorz Sobieszek, powitali na świecie córkę Helenę. Na razie aktorka poświęca się wychowywaniu dziecka i jak przyznała w wywiadzie dla "Super Expressu", chce rozkręcić nowy biznes.

Olga Frycz chce prowadzić pensjonat

Frycz planuje odłożyć pieniądze, za które będzie mogła kupić kawałek ziemi z dala od Warszawy. Nowe zajęcie, czyli pisanie reklam i postów oraz promocja produktów na portalach społecznościowych, przynosi jej niezłe dochody. Za każdy wpis, który pojawia się na jej instagramowym profilu, dostaje kilka tysięcy złotych.

Za kilka lat chcemy przenieść się poza Warszawę. Szukamy działki, na której wybudujemy pensjonat agroturystyczny. Takie marzenie. Chcemy prowadzić obozy sportowe dla dzieci, przyjmować gości, którzy będą chcieli odetchnąć. Musimy na to zarobić, ale damy radę – zdradziła w rozmowie z "Super Expressem".

Jak widać, Olga Frycz ma już jasny plan działania i wizję tego, czym będzie się zajmować w przyszłości. Przypomnijmy, że nie jest pierwszą osobą z polskiego show-biznesu, która pomyślała o prowadzeniu hotelu czy gospodarstwa agroturystycznego. W 2013 roku Jakub Wesołowski otworzył swój biznes w Majdanie pod Warszawą "Hotel Brand".

Odwiedzilibyście pensjonat Olgi Frycz?

AW

Więcej o:
Komentarze (25)
Olga Frycz chce rzucić aktorstwo. Ma już pomysł na dochodowy biznes: Za kilka lat chcemy przenieść się poza Warszawę.
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 30 razy 26

  Życzę powodzenia. Dla dobra wszystkich widzów.

 • Gość: talenty dziedziczne 3 RP

  Oceniono 24 razy 22

  Porzucone aktorstwo przyjęło decyzję pani Frycz z dużym zadowoleniem.

 • Gość: Kattern

  Oceniono 16 razy 16

  "Nowe zajęcie, czyli pisanie reklam i postów oraz promocja produktów na portalach społecznościowych, przynosi jej niezłe dochody. Za każdy wpis, który pojawia się na jej instagramowym profilu, dostaje kilka tysięcy złotych.

  Serio? Ktoś to czyta?

 • Gość: JohnFritzl

  Oceniono 12 razy 10

  Najpierw trzeba być aktorką, a nie córką aktora.

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 10 razy 10

  Rzucaj rzucaj szczyt aktorstwa to rola w M jak miłość.

 • traszka777

  Oceniono 9 razy 7

  Rano pisaliście, że rzuciła aktorstwo i działa w bardzo dochodowym biznesie. Teraz czytam, że zamierza to zrobić... Co napiszecie jutro, żeby tylko zapełnić stronę?

 • Gość: Yosuf

  Oceniono 6 razy 6

  Nareszcie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX