Olga Frycz chce rzucić aktorstwo. Ma już pomysł na dochodowy biznes: Za kilka lat chcemy przenieść się poza Warszawę

Olga Frycz nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem. Młoda mama ma już pomysł na nowy biznes, o którym opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem".
Zobacz wideo

Pod koniec września Olga Frycz po raz pierwszy została mamą. Ona i jej partner, Grzegorz Sobieszek, powitali na świecie córkę Helenę. Na razie aktorka poświęca się wychowywaniu dziecka i jak przyznała w wywiadzie dla "Super Expressu", chce rozkręcić nowy biznes.

Olga Frycz chce prowadzić pensjonat

 

Frycz planuje odłożyć pieniądze, za które będzie mogła kupić kawałek ziemi z dala od Warszawy. Nowe zajęcie, czyli pisanie reklam i postów oraz promocja produktów na portalach społecznościowych, przynosi jej niezłe dochody. Za każdy wpis, który pojawia się na jej instagramowym profilu, dostaje kilka tysięcy złotych.

Za kilka lat chcemy przenieść się poza Warszawę. Szukamy działki, na której wybudujemy pensjonat agroturystyczny. Takie marzenie. Chcemy prowadzić obozy sportowe dla dzieci, przyjmować gości, którzy będą chcieli odetchnąć. Musimy na to zarobić, ale damy radę – zdradziła w rozmowie z "Super Expressem".

Jak widać, Olga Frycz ma już jasny plan działania i wizję tego, czym będzie się zajmować w przyszłości. Przypomnijmy, że nie jest pierwszą osobą z polskiego show-biznesu, która pomyślała o prowadzeniu hotelu czy gospodarstwa agroturystycznego. W 2013 roku Jakub Wesołowski otworzył swój biznes w Majdanie pod Warszawą "Hotel Brand".

Odwiedzilibyście pensjonat Olgi Frycz?

AW