Magda Gessler zachwycona decyzją Jurka Owsiaka. "Moje serce rośnie, by nadążyć za twoim"

Jurek Owsiak po pogrzebie Pawła Adamowicza poinformował, że nadal będzie prezesem WOŚP. Ta wiadomość ucieszyła wielu Polaków. Magda Gessler skomentowała ją w radosnym tonie.

Po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza Jurek Owsiak zrezygnował z funkcji prezesa WOŚP. Kilka minut po pojawieniu się tej informacji błyskawicznie powstała akcja "#muremzaOwsiakiem", której celem było nakłonienie Owsiaka do powrotu. Nic dziwnego, w końcu od 27 lat styczniowa zbiórka pieniędzy była kojarzona właśnie z jego osobą. Niespodziewanie po pogrzebie prezydenta Pawła Adamowicza twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zmienił zdanie. Jedną z pierwszych osób, które mu pogratulowały, była Magda Gessler.

Zobacz wideo

Jurek Owsiak wraca, Magda Gessler wspiera szefa WOŚP

Najpopularniejsza polska restauratorka na swoim facebookowym profilu opublikowała post, w którym nie kryła radości z powrotu Owsiaka do WOŚP.

Kochany. Zawsze wiedziałam, że tylko kolorowi ludzie mogą zmienić ten świat, a kolory znów są intensywne. Jurku, moje serce rośnie, by nadążyć za twoim. Nie wątpiłam, że potrzebujący są najważniejsi dla ciebie" - czytamy we wpisie Magdy Gessler.

Jurek Owsiak nie mógł pozostać obojętny na apel milionów Polaków

Po uroczystości pogrzebowej Pawła Adamowicza Jurek Owsiak nagrał krótki filmik, w którym poinformował, że "bierze się do roboty" i nadal będzie prezesem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bierzemy się za robotę, wracam do roboty, powiem krótko: Tak, będę grał z Orkiestrą. Tak, będę prezesem fundacji. Dlatego, że zobaczyłem co się dzieje tutaj obok. Miliony Polaków weźmie sobie do serca to, żeby każdej nienawiści powiedzieć: nie. Wracamy do roboty. Dziękuję wszystkim tym, którzy puścili w naszą stronę ten nieprawdopodobny sygnał - mówił Owsiak na nagraniu.

Cieszymy się z decyzji Jurka Owsiaka!

AD