Magda Gessler o zabójstwie prezydenta Gdańska. "Mam nadzieję, że śmierć Pawła Adamowicza zmieni Polskę"

Magda Gessler dołączyła do gwiazd, które skomentowały zabójstwo prezydenta Pawła Adamowicza. Gwiazda nie kryła emocji.

Zabójstwo prezydenta Gdańska wstrząsnęło całą Polską. Tragiczna śmieć Pawła Adamowicza skłoniła do refleksji wiele osób publicznych, co doprowadziło do jednej konkluzji - czas powiedzieć "nie" nienawiści.

Zobacz wideo

Głos w sprawie zabrała cała masa celebrytów. Największym echem odbiła się akcja #ArtyściPrzeciwNienawiści zainicjowana przez Dodę. Rabczewska postanowiła zorganizować wielki koncert, mający być symbolicznym pojednaniem artystów polskiej estrady. Póki co udział w show zadeklarowało ponad 100 wokalistów i wokalistek. Pomimo imiennego zaproszenia, w wydarzeniu nie weźmie udziału Edyta Górniak.

Magda Gessler o zabójstwie Pawła Adamowicza

W dniu pogrzebu Pawła Adamowicza, swoimi refleksjami podzieliła się również Magda Gessler. W emocjonującym poście na Facebooku, gwiazda TVN wyraziła ból oraz rozczarowanie nad obecną sytuacją w Polsce oraz postawą niektórych obywateli.

Dziwny jest ten swiat ... gdzie ludzi dobrej woli jest wiecej..... / to moje marzenie nasze marzenie /mam nadzieje ze smierć Pawła Adamowicza. Zmieni Polskę ????a nienawiść i zawisc i zło beda musiały zniknąć lub głęboko sie schować .... bo ich czas umarł ... wstyd tylko przynosi ... a Polska ma byc taka jak kiedyś wspaniala pełna pieknych ludzi dusza i sercem..,, - czytamy we wpisie Gessler (oryginalna pisownia).

Fani Gessler nie podzielają jednak nadziei ich idolki. W komentarzach nie kryją swojego rozgoryczenia.

Nie zmieniła Polski śmierć Jana Pawła ll, ani katastrofa smoleńska i nie wierzę że zmieni nas śmierć p. Adamowicza. Niestety.
Mamy chwilowy pokaz hipokryzji i obłudy, nic się nie zmieni, bo większość chce zmieniać innych, nie siebie!
To przykre, ale nie wierzę w zmianę na lepsze. Wystarczy posłuchać co mówią, popatrzeć jak zachowują się zwolennicy nienawiści...
Niestety myślę że minie jakiś czas i znowu wejdziemy w te same buty. Lubimy zrywy narodowe, patos, a potem niszczymy to wszystko - piszą.