Sylwester TVN bez Sławomira. Prześmiewczy komentarz Magdy Mołek na wizji. Wyszło zabawnie?

Sławomir uświetnił swoją obecnością aż dwie imprezy sylwestrowe. Pojawił się zarówno na scenie telewizji Polsat, jak i TVP2. Nie doczekał się jednak zaproszenia od stacji TVN. Z jego nieobecności zażartowała sobie na wizji Magda Mołek.

Sławomir uważany jest za jedną z największych polskich gwiazd muzyki disco-polo. Z tego powodu, wokalista pojawił się na aż dwóch zabawach sylwestrowych. Sławomir wraz z Kajrą najpierw zaśpiewali swoje hity w Zakopanem, by następnie przetransportować się helikopterem na Stadion Śląski w Chorzowie. Muzyk wystąpił zarówno podczas "Sylwestra marzeń z Dwójką", a także i na sylwestrowej scenie telewizji Polsat. Okazuje się więc, że tylko stacja TVN nie zdecydowała się zaprosić Sławomira. Jego nieobecność prześmiewczo na wizji skomentowała Magda Mołek.

Zobacz wideo

Magda Mołek komentuje brak Sławomira na Sylwestrze stacji TVN

Jak wiadomo, TVN nie organizuje swoich koncertów w klimacie disco-polo. Do tego faktu podczas Sylwestra nawiązała Magda Mołek, jedna z prowadzących tego wieczoru zabawę. Zapowiadając występ Sławomira Uniatowskiego dziennikarka powiedziała: 

A teraz nasz Sławomir... Sławek Uniatowski.

Reakcja publiczności na komentarz Magdy Mołek nie była zbyt entuzjastyczna. Być może woleliby oni na miejscu Sławka Uniatowskiego zobaczyć właśnie Sławomira. 

Myślicie, że TVN w przyszłości zdecyduje się nawiązać współpracę z muzykiem disco-polo? Oglądalność gwarantowana. 

DH