Sylwester TVN bez Sławomira. Prześmiewczy komentarz Magdy Mołek na wizji. Wyszło zabawnie?

Sławomir uświetnił swoją obecnością aż dwie imprezy sylwestrowe. Pojawił się zarówno na scenie telewizji Polsat, jak i TVP2. Nie doczekał się jednak zaproszenia od stacji TVN. Z jego nieobecności zażartowała sobie na wizji Magda Mołek.

Sławomir uważany jest za jedną z największych polskich gwiazd muzyki disco-polo. Z tego powodu, wokalista pojawił się na aż dwóch zabawach sylwestrowych. Sławomir wraz z Kajrą najpierw zaśpiewali swoje hity w Zakopanem, by następnie przetransportować się helikopterem na Stadion Śląski w Chorzowie. Muzyk wystąpił zarówno podczas "Sylwestra marzeń z Dwójką", a także i na sylwestrowej scenie telewizji Polsat. Okazuje się więc, że tylko stacja TVN nie zdecydowała się zaprosić Sławomira. Jego nieobecność prześmiewczo na wizji skomentowała Magda Mołek.

Zobacz wideo

Magda Mołek komentuje brak Sławomira na Sylwestrze stacji TVN

Jak wiadomo, TVN nie organizuje swoich koncertów w klimacie disco-polo. Do tego faktu podczas Sylwestra nawiązała Magda Mołek, jedna z prowadzących tego wieczoru zabawę. Zapowiadając występ Sławomira Uniatowskiego dziennikarka powiedziała: 

A teraz nasz Sławomir... Sławek Uniatowski.

Reakcja publiczności na komentarz Magdy Mołek nie była zbyt entuzjastyczna. Być może woleliby oni na miejscu Sławka Uniatowskiego zobaczyć właśnie Sławomira. 

Myślicie, że TVN w przyszłości zdecyduje się nawiązać współpracę z muzykiem disco-polo? Oglądalność gwarantowana. 

DH

Więcej o:
Komentarze (71)
Sylwester TVN bez Sławomira. Prześmiewczy komentarz Magdy Mołek na wizji. Wyszło zabawnie?
Zaloguj się
 • Gość: Luna

  Oceniono 87 razy 67

  Nie rozumiem tego zachwytu nad Sławomirem. Dno i pół tony mułu. Przaśny burak o wyglądzie Alfonsa i jego dziwna żona przypominająca drag Queen. Żenada że nasze społeczeństwo to " kupuje"

 • Gość: iiiiii

  Oceniono 26 razy 22

  wszystkie programy sylwestrowe coraz goooooooooooooooooorsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: w

  Oceniono 21 razy 15

  ZART NIE BYŁ ZE SŁAWOMIRA..TYLKO Z SYTUACJI GDZIE POLSATOWI TAK ZALEZAŁO ZE FACETA TRANSPORTOWALI Z ZAKOPCA DO CHORZOWA..Ale w sumie jeszcze zabawniej by było gdyby go TVN jeszcze na ostatni moment dotransportował do W-wy a Sławomir stałby sie przykładem symbolicznego "zjednoczenia" i obskoczył wszystkie 3 imprezy jednego wieczora:))))

 • Gość: Anna

  Oceniono 15 razy 13

  To teraz poziom imprezy wyznacza Sławomir? Żenujące do jakiego dna siegaga populistyczna kultura. Anna

 • Gość: Shark

  Oceniono 35 razy 13

  W sylwestra ludzie chcą się bawić, a nie słuchać smętnych utworów przy których nie można nawet się kołysać. Musi być muzyka taneczna. Panie Kiszczak czy tak trudno to zrozumieć?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 12

  Jego czas minie niech szybko korzysta

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 10

  Możemy sobie tak tu dyskutować co jest beee a co cacy. Oglądalność pokazała co się podoba ludziom. Muzyka taneczna zawsze wygra z tymi pdeudo gwiazdkami pop i nic tego nie zmieni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX