Lewandowscy i Szczęśni powitali Nowy Rok na plaży w Dubaju! Ich zdjęcie rozgrzało internautów. "Marina wyglądasz tak pięknie, że brak słów"

Anna i Robert Lewandowscy świętowali Nowy Rok w Dubaju. Jednak już dzień wcześniej wybrali się na kolację w towarzystwie Mariny i Wojciecha Szczęsnych. Ich wspólne zdjęcie zachwyciło internautów.

Cały świat hucznie powitał Nowy Rok. Sporo gwiazd z rodzimego show-biznesu postanowiło świętować Sylwester poza granicami naszego kraju. Zrobili tak między innymi Anna i Robert Lewandowscy, którzy wybrali się do Dubaju. Co ciekawe, bawili się tam w towarzystwie Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojtka Szczęsnego. Dowodem na to była ich wspólna fotografia, którą w sieci pochwaliła się żona bramkarza polskiej kadry. 

Zobacz wideo

Lewandowscy i Szczęśni bawią się w Dubaju 

Jak się okazuje, Lewandowscy i Szczęśni wybrali się na wspólną kolację już dzień przed zabawą sylwestrową. Marina zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym możemy podziwiać całą czwórkę w eleganckich stylizacjach, może jedynie z wyjątkiem Wojtka, który postawił na dość niedbały look. 

Ostatnia noc tzw. wychodne - napisała wokalistka pod zdjęciem.

Zdjęcie rozgrzało internautów do czerwoności. Obserwatorzy jednogłośnie stwierdzili, że na fotografii bezapelacyjnie królują Marina i Ania. W komentarzach posypała się lawina komplementów. 

Anka wymiata! Nogi, cera, włosy. Ta kobieta kwitnie z dnia na dzień!
Dziewczyny pięknie wyglądacie!
Marina wyglądasz tak pięknie, że aż brak adekwatnych słów - piszą zachwyceni fani.

Co ciekawe, na zdjęciu internauci dostrzegli ogromne podobieństwo Roberta Lewandowskiego do byłego już skoczka narciarskiego, Adama Małysza. Tych porównań jest naprawdę mnóstwo.

Myślałem, że to Adam Małysz.
O, Adam Małysz!
Myślałam, że Anna zamieniła męża na Adama Małysza - czytamy.

Najpierw "wychodne", a chwilę później wspólna zabawa sylwestrowa. Wiedzieliście, że Ania i Robert Lewandowscy tak bardzo przyjaźnią się ze Szczęsnymi? 

DH

Więcej o: