Internauta zarzucił Rozenek, że jej syn pokazuje znak szatana. Małgorzata już się tłumaczy. Kto ma rację?

Małgorzata Rozenek-Majdan w towarzystwie męża Radosława oraz swoich synów przebywa obecnie na rajskich wakacjach. Instagram gwiazdy obfituje więc w liczne fotografie całej rodziny. Pewien szczegół mocno jednak nie spodobał się jednemu z internautów.

Tuż po świętach Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wybrać się wraz ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, oraz dziećmi na rajskie wakacje. Jak wiadomo, Małgosia uwielbia dzielić się ze swoimi obserwatorami kulisami jej życia prywatnego. Z tego też względu gwiazda na Instagramie publikuje mnóstwo zdjęć z rodzinnego wyjazdu. Na ostatniej fotografii, zamieszczonej w sieci przez Rozenek, możemy dostrzec Radka w towarzystwie synów Małgosi, Stanisława oraz Tadeusza. Wydawać być się mogło, że tak zwyczajne zdjęcie nie wzbudzi żadnych kontrowersji wśród internautów, lecz tak się jednak nie stało, ponieważ pewien szczegół bardzo oburzył jednego z "fanów" gwiazdy.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan ponownie skrytykowana 

Okazuje się, że internauta dostrzegł, że na fotografii starszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan pokazuje tzw. znak szatana. 

Tyle się u was dzieje, że pewnie nawet nie wiecie, że synek znak szatana pokazuje - czytamy.

Na ten komentarz szybko postanowiła odpowiedzieć "Perfekcyjna". Rozenek w kontrze dokładnie wyjaśniła, co oznacza znak, który pokazuje na zdjęciu jej syn. 

Znak szatana jest wtedy, gdy podnosisz dwa palce (wskazujący i mały), kiedy podnosisz trzy (wskazujący, mały i kciuk), to pokazujesz międzynarodowy znak miłości, a dzieje się u nas dużo, fakt - napisała Małgorzata.
 

Po stronie Rozenek stanęli również inni internauci i przyznali oni w tej kwestii pełną rację Małgosi. 

Dokładnie Pani Małgosiu, to skrót z języka migowego - "I love You" - napisała internautka pod wpisem gwiazdy na Instagramie.

A wy, co sądzicie o tym zdjęciu? Kto tutaj ma rację? 


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

DH

Więcej o: