Najgłośniejszy spór roku nie ma końca. Rusin nie zamierza godzić się z Rozenek. Jej komentarz jest co najmniej dziwny

Wojna o promowanie kosmetyków testowanych na zwierzętach między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek ucichła tylko na chwilę. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" dała właśnie jasno do zrozumienia, że "Perfekcyjna" wciąż jest jej wrogiem.

Kilka miesięcy temu miał miejsce jeden z największych medialnych konfliktów w historii polskiego show-biznesu. Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy Małgorzata Rozenek została ambasadorką marki Avon. Skrytykowała ją za to Joanna Krupa, a następnie Kinga Rusin. Poszło o to, że kosmetyki promowane przez "Perfekcyjną" są testowane na zwierzętach.

Zobacz wideo

Małgorzata odniosła się do tego w jednym z wywiadów i wbiła szpilę dziennikarce oraz jej marce Pat&Rub.

Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin.

Na odpowiedź prowadzącej "Dzień Dobry TVN" nie trzeba było długo czekać. W ostrych słowach odniosła się do wizerunku kreowanego przez Rozenek.

Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat!

Ostatecznie gwiazdy zostały wezwane na dywanik do Edwarda Miszczaka. Karą za publiczne pranie brudów był zakaz pojawienia się na corocznym Balu Fundacji TVN. Wydawało się, że konflikt został zażegnany. Jednak ostatnia wypowiedź Rusin zdaje się temu przeczyć.

Dziennikarka idzie w zaparte

"Super Express" postanowił spytać Kingę Rusin, czy przy okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wyciągnie rękę do Małgorzaty Rozenek. Niestety, była żona Tomasza Lisa nie zamierza jednać się ze swoją rywalką.

To nie ja jestem od wybaczania, tylko zwierzęta. Ja działam tylko w ich imieniu – naszych braci mniejszych - powiedziała w rozmowie z tabloidem.

Jak myślicie, czy kiedykolwiek dojdą do porozumienia i zażegnają wszelkie spory?

AD