Dorota Wróblewska ostro o konflikcie Rusin i Rozenek. ''Zrobił się z tego bazar''. Dostało się też kosmetykom Pat&Rub

Nie cichną komentarze po ostatniej kłótni Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek. Wiele osób skomentowało już zachowanie gwiazd TVN. Teraz głos zabrała producentka pokazów mody Dorota Wróblewska.

Konflikt pomiędzy Kingą Rusin i Małgorzatą Rozenek-Majdan był jednym z najgłośniejszych sporów w polskim show biznesie. Pikanterii dodawał fakt, że obie gwiazdy pracują w tej samej stacji. Kłótnia zakończyła się jakiś czas temu, ale temat wciąż wraca na języki.

Dorota Wróblewska o kłótni Rusin i Rozenek

Tym razem konflikt skomentowała Dorota Wróblewska. Promotorka mody nie kryje oburzenia postawą swoich koleżanek.

Dziwię się, że koleżanki z jednej stacji nie załatwiły tego między sobą na korytarzu. Zrobił się z tego bazar - powiedziała w rozmowie z z magazynem ''Party".

Wymianę zdań na Instagramie zapoczątkowała wówczas Kinga Rusin. W większości swoich wpisów gwiazda przypominała o tym, że jej kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Wiele osób zarzucało jej wtedy, że wykorzystuje konflikt do promocji swoich produktów. Wróblewska także pozwoliła sobie na kąśliwą uwagę.

Już nie ma co się tym ekscytować, ale z tej akcji dowiedzieliśmy się na pewno, że Kinga sprzedaje naturalne kosmetyki - skwitowała. 

Jak widać, konflikt gwiazd TVN odbił się naprawdę dużym echem. Myślicie, że ktoś jeszcze będzie chciał dodać swoje trzy grosze?

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>