Kate i Meghan tylko udawały pogodzone. Obie dostały wytyczne od królowej. "To było dziwne i mało komfortowe"

Księżna Kate i Meghan Markle przed świąteczną mszą robiły wszystko, żeby rozwiać plotki o konflikcie. Jak się okazuje, nie była to ich dobra wola. Dostały wyraźny nakaz od królowej.
Zobacz wideo

Uśmiechnięte, zadowolone, bez śladów negatywnych emocji na twarzy - tak księżna Kate i Meghan Markle prezentują się na najnowszych zdjęciach wykonanych im w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Tym samym zadają kłam krążącym od miesięcy plotkom o ich wzajemnej niechęci. Przynajmniej się starają, bo ponoć takie dostały polecenie od królowej już mocno poirytowanej ich niekończącym się konfliktem - donosi "The Sun".

Królowa Elżbieta stawia sprawę jasno

O naprawieniu stosunków między księżnymi miały świadczyć ich doskonałe nastroje, a także pełne serdeczności gesty, takie jak ten, kiedy Meghan dotyka pleców Kate:

Księżna Kate, księżna MeghanKsiężna Kate, księżna Meghan Instagram.com/at.home.with.harriet/

Jednak to ponoć tylko pozory. Królowa Elżbieta uznała bowiem, że święta to doskonały moment, żeby uciąć plotki o konflikcie księżnych.

Królowa i książę Karol zdecydowali, że należy zakończyć konflikt bez konieczności publicznego udzielania komentarza - uznali, że święta to idealny moment, by zjednoczyć rodzinę. To oznaczało, że cała czwórka (książęta William i Harry z żonami - przyp. red) miała iść do kościoła razem, podobnie jak rok temu. I owszem, to było dziwne i mało komfortowe, zważywszy na to, co działo się w mediach przez ostatnie dwanaście miesięcy. Ale alternatywne rozwiązania nie były brane pod uwagę - donosi "The Sun".

Czy to dobry sposób na uciszenie plotek? Pewnie tak, ale raczej nie na długo.

WJ