Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z synem. W komentarzach burza. "To jest strasznie dziwne". Zripostowała

Zdjęcie Małgorzaty Rozenek, na którym ta daje buziaka synowi oburzyło internautów.

Małgorzata Rozenek jest aktywną użytkowniczką Instagrama. To głównie za pośrednictwem tego medium porozumiewa się ze swoimi fanami. Teraz pochwaliła się tym, jak spędza Święta Bożego Narodzenia. Opublikowała zdjęcia z rodzicami, mężem Radosławem Majdanem i... synami, 12-letnim Stasiem i 8-letnim Tadeuszem.

Małgorzata Rozenek pokazała, jak spędza Święta

Takie święta kocham. Rodzina (choć bardzo brakowało teściów i rodzeństwa), kolędy, choć nikt z nas nie potrafi śpiewać (dlatego wyłączyłam dźwięk w filmiku), ważne rozmowy, przemowa Taty przy opłatku, strach o bombkę łabędzia, który jest w domu od pokoleń i co roku martwimy się, żeby się nie zbił, śmiech, radość i zimne ognie. A najlepsze jest to, że co roku jest dokładnie tak samo. I właśnie o to chodzi, bo jak życzył nam Tata przy opłatku: żebyśmy za rok spotkali się w tym samym gronie - napisała Rozenek.
Lub większym - nawiązała do swoich planów o ciąży.

Małgorzata Rozenek całuje syna. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

 

To właśnie zdjęcie z jej młodszym synem oburzyło komentujących. "Perfekcyjna" całuje na nim w usta swojego syna, Tadeusza.

Jak to możliwe, żeby matka pocałowała się z synem w usta? Tak już można? To jest strasznie dziwne - czytamy w komentarzach.

Małgorzata Rozenek na powyższy wpis nie pozostała obojętna. 

Ty jesteś strasznie dziwny - zripostowała.

A wy, co o tym myślicie?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>