Dwóch Polaków oskarżonych o plany zabicia księcia Harry'ego! Powodem miał być jego ślub z Meghan Markle

Pochodzący z Polski nastolatkowie zostali oskarżeni o nakłanianie do terroryzmu. Nazistowska grupa miała namawiać do zabicia księcia Harry'ego.
Zobacz wideo

17-letni Oskar D.- K. oraz 18-letni Michał Sz. zostali zatrzymani w wyniku nakłaniania do terroryzmu. Pochodzący z Polski nastolatkowie mieli namawiać do zabicia księcia Harry'ego. Wszystko w ramach nazistowskiej grupy Sonnenkrieg Division.

Polacy chcieli zabić księcia Harry'ego?

Dokładnie 6 grudnia policja zatrzymała Oskara D.-K oraz Michała Sz. po tym, jak przyłapano ich na uczestnictwie w skrajnie prawicowych grupach w mediach społecznościowych, gdzie wymieniali się rasistowskimi i mizoginicznymi opiniami oraz wzywali do przemocy.

Na jednej z opublikowanych na grupie grafik widniał napis sugerujący, że książę Harry zdradził rasy, w wyniku czego powinien zostać ukarany strzałem w głowę. Na samej grafice widnieje zdjęcie księcia z napisem: "Do zobaczenia, zdrajco rasy". Na plakacie jest też swastyka.

Członkowie grupy zarzucają bowiem księciu, że ten "zdradził rasę" decydując się na ślub z Meghan Markle, która ma afroamerykańskie korzenie.

Dopiero teraz wyszło na jaw, że nastolatkowie są polskiej narodowości. BBC podaje, że Oskar D.-K. przyznał się do winy. Wyrok w jego sprawie ma zostać ogłoszony 25 lutego. Michał Sz. usłyszał zaś zarzut namawiania do terroryzmu i upowszechniania treści o charakterze terrorystycznym. Rozprawa odbędzie się 25 maja.

KS

Więcej o:
Komentarze (20)
Dwóch Polaków oskarżonych o plany zabicia księcia Harry'ego! Powodem miał być jego ślub z Meghan Markle
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 27 razy 23

  Ale wstyd

 • Gość: Gość x

  Oceniono 17 razy 13

  A Brytyjczycy się cieszą ze wreszcie ta polska patologia wróci na swoje wiochy.
  A tu będą mogli się dalej wyżywać na rasistowskich forach Plotka!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  Żołnierze wyklęci anno fomini 2018 walczący o czystość białej rasy.

 • Gość: On

  Oceniono 11 razy 9

  Katolickie wychowanie .

 • Gość: Goooosx

  Oceniono 9 razy 1

  Gó...arze debile meghan to bardzo ładna kobieta amszczegulnie w ciąży promienieje tak ładnie że kasz nie moge przestać się na nią patrzeć

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy -7

  Małżeństwo Harry'ego to dowód na to nadmierne spożycie alkoholu oglupia człowieka na całe życie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX