Meghan zaczęła oszczędzać? Na kolację u królowej założyła sukienkę, którą miała na sobie dwa lata temu. Mamy zdjęcia

Meghan Markle na obiedzie u królowej pojawiła się w sukience, którą miała na sobie dwa lata temu. Nie umknęło to uwadze czujnych internautów.

Meghan Markle i książę Harry pojawili się na przedświątecznym obiedzie u królowej Elżbiety. Fotografom udało się uchwycić jedynie książęcą parę w samochodzie. Mimo to internauci dopatrzyli się, że kreacja, którą na tę okazję wybrała Meghan, nie jest nowa, a żona księcia Harry'ego już kiedyś miała ją na sobie.

Zobacz wideo

Meghan Markle mistrzyni recyklingu modowego?

Meghan Markle na uroczystym obiedzie w Pałacu Buckingham zjawiła się w czarnej sukience z pastelowymi wzorami i stójką z delikatnego materiału. Meghan elegancką kreację połączyła z diamentowymi kolczykami od Cartiera, przez co wyglądała jeszcze bardziej szykownie. 

Meghan MarkleMeghan Markle EastNews

Spostrzegawczy od razu zauważyli, że w takiej stylizacji Meghan wystąpiła dwa lata temu, udzielając wywiadu w telewizyjnym programie "The Today Show". 

Samą sukienkę zaprojektował natomiast kanadyjski projektant Erdem. Kreacja znalazła się w jego kolekcji z 2015 roku. 

Zobaczcie sami, to faktycznie ta sama kreacja. 

Księżna Meghan wydaje wiele na ubrania

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Meghan Markle wydaje na sukienki zdecydowanie więcej niż księżna Kate. Żona Williama wielokrotnie widziana była w tych samych stylizacjach, natomiast Meghan ciągle uzupełnia swoją szafę nowymi kreacjami od znanych projektantów. W pewnym momencie nie spodobało się to jej teściowi. Książę Karol przyznał, że Meghan traktuje go jak bankomat. 

Czyżby więc księżna Sussex zaczęła zmieniać swoje nawyki?

AG