Meghan Markle ma dosyć. Pałac odrzuca wszystkie jej pomysły. "Czuje się sfrustrowana"

Meghan Markle od jakiegoś czasu traci dobrą opinię. Do mediów co chwila trafiają doniesienia, że "gwiazdorzy" na dworze. Teraz ponoć jest sfrustrowana tym, że pałac odrzuca wszystkie jej pomysły.
Zobacz wideo

Meghan Markle, wchodząc do rodziny królewskiej, na pewno była świadoma, że na dworze panują twarde zasady związane z etykietą. Najwidoczniej miała jednak nadzieję, że będzie w stanie wprowadzić kilka nowych pomysłów. Według doniesień zagranicznych mediów spotkała się z oporem. Jak możemy przeczytać, jest sfrustrowana, bo wszystkie jej propozycje są odrzucane.

Meghan Markle jest sfrustrowana

Księżna Meghan jeszcze nie ogłosiła listy wydarzeń, nad którymi obejmie patronat, jednak ma już kilka typów. Jednak, jak donosi "People", ich wprowadzenie w życie jest trudniejsze, niż wydawało się księżnej Sussex.

Pałac jest magicznym miejscem i jest to także miejsce, w którym często słyszysz "nie, nie, nie" - donosi źródło magazynu "People".

księżna Meghanksiężna Meghan EAST NEWS

Informator dodał też, że sporym problemem są ambicje Meghan, które często są trudne do zrealizowania.

Meghan czuje się sfrustrowana, kiedy słyszy odpowiedź "nie możesz tego zrobić" lub "nie rób tego" - czytamy dalej.

Nie bez znaczenia jest też pochodzenie Meghan oraz jej amerykańska mentalność, która różni się od angielskiej. Kiedyś pisaliśmy, że rozpiera ją energia i ma na siebie wiele pomysłów. Jak na razie nie podano potencjalnych organizacji, jakie planuje wesprzeć Meghan, jednak typuje się, że będą one związane z walką o prawa kobiet oraz z edukacją. Oficjalna lista ma być ogłoszona na początku 2019 roku. Myślicie, że uda jej się kiedyś zrealizować swoje plany i pałac wreszcie będzie na to gotowy?

AW