Priyanka Chopra i Nick Jonas urządzili drugie wesele. Najbardziej zachwyca najnowsza kreacja aktorki

Priyanka Chopra i Nick Jonas zaszaleli i urządzili dwa wesela. Właśnie pojawiły się zdjęcia nowożeńców z jednej z imprez. Okazuje się, że na obie uroczystości aktorka wybrała suknie znanych projektantów.

Priyanka Chopra i Nick Jonas zaręczyli się po dwóch miesiącach związku. Zakochani bardzo chcieli się podzielić swoim szczęściem z rodziną i przyjaciółmi, dlatego też urządzili nie jedno, ale aż dwa wesela! To drugie odbyło się dwa tygodnie po ślubie. Na każdej z tych imprez Chopra miała inną suknię.

Zobacz wideo

Priyanka Chopra na drugim weselu 

Priyanka Chopra miała aż trzy suknie ślubne. Nie powinno więc nikogo dziwić, że aktorka na drugim weselu pojawiła się w kolejnej kreacji. I tak Chopra miała na sobie czerwoną suknię od Christiana Diora i granatową od Sabyasachi.

PRYANKA CHOPRA W DRUGIEJ SUKNI NA WESELU. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Żona Nicka Jonasa pojawiła się na drugim weselu w granatowej, bogato zdobionej sukni indyjskiego projektanta Sabyasach - podaje portal In Style. Dodatkiem do kreacji był ręcznie haftowany szal, a także masywna kolia z diamentów. Na rękach Priyanki znalazły się też zabytkowe pierścionki oraz bransolety. 

I jak wam się podoba gwiazda w takiej odsłonie?

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.