Meghan Markle nieustannie trzyma się za brzuch. Internauci twierdzą, że robi to "pod publiczkę". Jest jednak inne wyjaśnienie

Internauci dziwią się Meghan Markle, iż ta nieustannie trzyma się za brzuch. Twierdzą, że w ten sposób chce zwrócić na siebie jeszcze większą uwagę mediów. Ale księżna może mieć ku temu zupełnie inny powód.
Zobacz wideo

Meghan Markle i książę Harry już wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Narodziny nowego członka królewskiego roku planowane są na przełom maja oraz kwietnia przyszłego roku. Każdy krok księżnej Sussex jest więc bacznie obserwowany przez media. Internauci zauważyli, że gdy jest ona fotografowana w miejscach publicznych, zawsze trzyma się za brzuch. To zachowanie księżnej u wielu osób wywołuje zdziwienie.

Dlaczego Meghan Markle wciąż trzyma się za brzuch?

Prawdą jest, że rzeczywiście Meghan z dumą prezentuje sporych rozmiarów już ciążowe krągłości i chętnie stawia na obcisłe kreacje, które dodatkowo je eksponują. Jak jednak wspomnieliśmy, internautom najbardziej nie podoba się fakt, iż księżna Sussex nieustannie trzyma się za brzuch. Twierdzą oni, że Meghan robi to specjalnie, by zwrócić jeszcze większą uwagę mediów. Na Tiwtterze nie brakuje prześmiewczych wpisów, które dotyczą kontrowersyjnego dla wielu zachowania przyszłej mamy. 

Obejmowanie brzucha? Kto tak robi? Meghan Markle, czy ona myśli, że jest Madonną z dzieckiem? Coś bardzo przerażającego dzieje się w głowie tej kobiety - czytamy w jednym z wpisów.

Wśród osób komentujących zachowanie Meghan, znalazły się oczywiście i takie, które stanęły w obronie księżnej. Sporo internautów pisze, iż trzymanie się za brzuch przez kobietę, będącą w ciąży, jest odruchem zupełnie naturalnym, świadczącym o miłości i trosce o dziecko. Warto jednak dodać, że nie ma zbyt wielu medycznych dowodów na to, że "sztuczka" ta pozytywnie wpływa na dziecko. 

Mimo to Georgia Rose, położna, która przez ponad dwie dekady prowadziła własną klinikę, powiedziała w rozmowie z magazynem "People", iż niemowlęta reagują na głos matki podczas pobytu w łonie i prawdopodobnie odczuwają również dotyk. Zachowanie Meghan jest więc według niej pięknym gestem. 

Jest to całkowicie normalna rzecz, którą robią matki. Robią to instynktownie i naturalnie - wyznała.

Oznacza to, że Meghan nie trzyma się za swój ciążowy brzuch pod tzw. "publiczkę", lecz księżna chce po prostu zadbać o dobro i spokój swojego dziecka. 

DH

Więcej o:
Komentarze (50)
Meghan Markle nieustannie trzyma się za brzuch. Internauci twierdzą, że robi to "pod publiczkę". Jest jednak inne wyjaśnienie
Zaloguj się
 • Gość: Cerrie

  Oceniono 33 razy 25

  Ale ludzie są durni. Nie wiem, kto pisze te komentarze negujące jej trzymanie się za brzuch. Ale dla mnie to normalne, że ciężarne puchną z dumy, że są w ciąży. To tylko właśnie te, które wiecznie patrzą co hnni powiedzą mają z tym problem, i ukrywają ciążę. Natomiast są też świadome ciężarne, które wiedzą, że ciąża jest wyjątkowym czasem, i należy w pełni cieszyć się każdym jej aspektem, bo potem ten czas już się nie powtórzy. Tak właśnie powinno być: Ładna, zadbana ciężaróweczka w podkreślających brzuch sukienkach. A nie rozczochrana w workowatych dresach. Megan cieszy się ciążą, ale że wszędzie się o niej mówi, i ludzie powoli mają tego dość, to krytykują ją nawet za godną ciężaróweczki postawę.

 • Gość: :)

  Oceniono 24 razy 24

  Widzę, że wśród czytelniczek Plotka pokutuje przekonanie Kai Godek - jeżeli ja coś robiłam w taki sposób to teraz WSZYSTKIE kobiety MUSZĄ postępować tak samo. Jakby mogły to wprowadziły ustawę zakazująca trzymania się za brzuch :)

 • Gość: Ada

  Oceniono 20 razy 18

  Moja ciąża była wyczekiwana. Bardzo cieszyłam się z niej. Trzymałam, dotykałam, głaskałam brzuch z radości.

 • Gość: gosc

  Oceniono 25 razy 17

  Biedni ludzie jestescie. Spedzac zycie na analizie kobiety ktore w ciazy dotyka brzucha. Do wyszystkich matek ktore tutaj krytykuja sppsob dotykania brzucha przez Megan: wylaczcie net odlozcie telefon i zajmijcie sie wlasnymi dziecmi. Pozdro.

 • wkswks

  Oceniono 23 razy 13

  Czasem dzircko albo intensywnie się porusza albo w końcówce ciąży jest ułożone w bardzo niewygodny dla kobiety sposób i wtedy odruch objęcia, naciśnięcia brzucha jest naturalny, samoistny.

 • Gość: Ml

  Oceniono 24 razy 12

  Wystarczy odwiedzić pierwszą lepszą poczekalnie ginekologiczna, żeby zobaczyć, że wszystkie ciężarne tak robią :)

 • Gość: Justyna

  Oceniono 18 razy 8

  Trzyma mocno swoją finansową przyszłość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX