Świąteczna kartka Meghan Markle i Harry'ego przypomina fotografię księżnej z poprzedniego ślubu. "Bardzo dziwne"

Stara fotografia Meghan Markle i jej byłego już męża została porównana do świątecznej kartki rodziny królewskiej. W pewnym stopniu przyczynił się do tego ojciec księżnej. Również dostrzegacie to podobieństwo?

Jak powszechnie wiadomo, relacje Meghan Markle z jej ojcem, Thomasem, nigdy nie należały do najlepszych. Mężczyzna chętnie sprzedaje zagranicznym mediom kontrowersyjne często szczegóły, które dotyczą dawnego życia jego córki. Thomas Markle postanowił ponownie wzbudzić wokół swojej osoby zainteresowanie i już jakiś czas temu pokazał stare zdjęcie Meghan z jej byłym mężem, które pochodziło ze ślubu pary. Internauci twierdzą teraz, że fotografia ta przypomina świąteczną kartkę Meghan i księcia Harry'ego, którą zaprezentował Pałac Kensington. 

Zdjęcie Meghan i Harry'ego niczym stara fotografia księżnej z byłym mężem

Intymne zdjęcie Meghan i jej ówczesnego męża, Trevora Engelsona, opublikował serwis "Daily Mail", który romantyczną fotografię otrzymał właśnie od ojca księżnej Sussex. Na zdjęciu możemy zobaczyć obejmujących się zakochanych, którzy pozują, siedząc tyłem do aparatu. Motyw zdjęcia bardzo przypomina więc wspomniany już bożonarodzeniowy portret Meghan i Harry'ego, na którym możemy podziwiać, jak  książęca para ogląda pokaz sztucznych ogni. Obie fotografie utrzymane są w czarno-białych odcieniach. Podobieństwo to od razu dostrzegli oczywiście internauci. 

Podobieństwo między ślubnym zaproszeniem Meghan i Trevora a kartką świąteczną z Harrym jest uderzające. Zrealizować ten sam pomysł z każdym mężem jest, najdelikatniej mówiąc, bardzo dziwne - czytamy na Twitterze.

Również dostrzegacie to podobieństwo? 

DH