Świąteczna kartka Meghan Markle i Harry'ego przypomina fotografię księżnej z poprzedniego ślubu. "Bardzo dziwne"

Stara fotografia Meghan Markle i jej byłego już męża została porównana do świątecznej kartki rodziny królewskiej. W pewnym stopniu przyczynił się do tego ojciec księżnej. Również dostrzegacie to podobieństwo?

Jak powszechnie wiadomo, relacje Meghan Markle z jej ojcem, Thomasem, nigdy nie należały do najlepszych. Mężczyzna chętnie sprzedaje zagranicznym mediom kontrowersyjne często szczegóły, które dotyczą dawnego życia jego córki. Thomas Markle postanowił ponownie wzbudzić wokół swojej osoby zainteresowanie i już jakiś czas temu pokazał stare zdjęcie Meghan z jej byłym mężem, które pochodziło ze ślubu pary. Internauci twierdzą teraz, że fotografia ta przypomina świąteczną kartkę Meghan i księcia Harry'ego, którą zaprezentował Pałac Kensington. 

Zdjęcie Meghan i Harry'ego niczym stara fotografia księżnej z byłym mężem

Intymne zdjęcie Meghan i jej ówczesnego męża, Trevora Engelsona, opublikował serwis "Daily Mail", który romantyczną fotografię otrzymał właśnie od ojca księżnej Sussex. Na zdjęciu możemy zobaczyć obejmujących się zakochanych, którzy pozują, siedząc tyłem do aparatu. Motyw zdjęcia bardzo przypomina więc wspomniany już bożonarodzeniowy portret Meghan i Harry'ego, na którym możemy podziwiać, jak  książęca para ogląda pokaz sztucznych ogni. Obie fotografie utrzymane są w czarno-białych odcieniach. Podobieństwo to od razu dostrzegli oczywiście internauci. 

Podobieństwo między ślubnym zaproszeniem Meghan i Trevora a kartką świąteczną z Harrym jest uderzające. Zrealizować ten sam pomysł z każdym mężem jest, najdelikatniej mówiąc, bardzo dziwne - czytamy na Twitterze.

Również dostrzegacie to podobieństwo? 

DH

Więcej o:
Komentarze (15)
Świąteczna kartka Meghan Markle i Harry'ego łudząco przypomina fotografię księżnej z poprzedniego ślubu. Uderzające podobieństwo!
Zaloguj się
 • Gość: tea

  Oceniono 29 razy 15

  Widocznie wie, że najlepiej wygląda z daleka i od tyłu

 • Gość: 77778

  Oceniono 16 razy 8

  A Megan jest bardzo podobna do dziewczynki w której Harry zadłużony był w przedszkolu. Sprawdzone info od matki sprzątaczki z bufetu obok przedszkola.

 • Gość: d.

  Oceniono 14 razy 8

  ale harry wyglada strasznie z tyłu - o wiele starzej niz w rzeczywistosci. jak patrze na to zdjecie to wyglada jakby meghan obejmowala karola, a nie harrego

 • Gość: serdelek

  Oceniono 9 razy 5

  To zdjęcie pokazuje nam, że Jaśnie Państwo tak naprawdę wszystko mają w tylnych częściach ciała i interesuje ich tylko luz i zabawa :-)

 • Gość: Ruda

  Oceniono 21 razy 5

  Przestancie juz , to juz nudne , rudy i czarna, zlapala naiwnego i ma! Tyle w temacie

 • Gość: nnnnnnnn

  Oceniono 10 razy 0

  zdjęcie otrzymała gazeta od ojca Megan, no ja pierdziu a potem zdziwiony , nosz...

 • Gość: Ania

  Oceniono 11 razy -7

  Ja mysle ze bardzo go kochala i zrobila takie samo zdjecie a aktorki lubia.grac w filmie a ona to potrawi a wogole to co ona ma za rodzine ale stalo sie i krolestwo musi cierpiec

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX