Kasia Szklarczyk na pierwszej imprezie po wygranej w "Top Model". Na ściance pozowała z Joanną Krupą. Tylko spójrzcie na jej dekolt!

Zwyciężczyni 7. edycji "Top Model", Kasia Szklarczyk, czwartkowy wieczór spędziła w towarzystwie Joanny Krupy oraz innych gwiazd na charytatywnym bankiecie "Zostań psim aniołem". 

Kasia Szklarczyk w poniedziałek wygrała "Top Model". Nic więc dziwnego, że dziewczyna wykorzystuje swoje pięć minut i zaliczyła już swoje pierwsze wyjście na ściankę po uzyskaniu tytułu top modelki. Towarzyszyła jej Joanna Krupa

Kasia Szklarczyk z "Top Model" i Joanna Krupa na ściance

Podczas charytatywnego bankietu "Zostań psim aniołem" Kasia Szklarczyk i Joanna Krupa razem pozowały do zdjęć. Obie panie prezentowały się fantastycznie. 

Zobacz wideo

KASIA SZKLARCZYK Z "TOP MODEL" I JOANNA KRUPA NA CZERWONYM DYWANIE. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Krupa na tę okazję wybrała niezwykle kusą, białą sukienkę z odważnym dekoltem, który uwydatnił piersi modelki. Kreację Joanna Krupa zestawiła z pięknymi srebrnymi szpilkami i kopertówką w zbliżonej kolorystyce. 

Natomiast Szklarczyk postawiła na nieco skromniejszą stylizację. Wybrała klasyczną małą czarną, którą połączyła ze skórzaną kurtką i ciemnymi botkami. W tym stroju nie wyróżniała się z tłumu, ale trzeba przyznać, że wyglądała świetnie. 

Jak myślicie, poradziła sobie podczas pierwszego oficjalnego wyjścia po wygranej?

AG