Isabel Marcinkiewicz zrezygnuje z nazwiska byłego męża. Stawia jednak konkretne warunki

Isabel Marcinkiewicz, znana też pod zwykłym imieniem Izabela, zrezygnuje z nazwiska byłego męża dopiero wtedy, kiedy ten zwróci jej dług - donosi portal O2. W przeciwnym przypadku kobieta nadal będzie posługiwała się nazwiskiem Marcinkiewicz.

Isabel Marcinkiewicz i Kazimierz Marcinkiewicz po trzech latach od złożenia dokumentów rozwodowych niedawno się rozwiedli. Para w końcu doszła do porozumienia w sprawach podziału majątku i alimentów. Teraz jednak pojawił się kolejny kłopot - czy eksżona Marcinkiewicza zrezygnuje z nazwiska byłego prezesa Rady Ministrów?

Zobacz wideo

Isabel Marcinkiewicz zmieni nazwisko?

Wyrokiem sądu Kazimierz Marcinkiewicz ma płacić byłej żonie Izabeli Marcinkiewicz alimenty w wysokości aż 5 tysięcy złotych miesięcznie. To m.in. od tego czy były polityk będzie je regularnie wypłacał, zależy decyzja Isabel o zmianie nazwiska. Oprócz tego pisarka żąda od Marcinkiewicza spłaty wszystkich długów. 

Nazwisko będę nosić dopóki, dopóty były mąż nie zwróci mi długu i nie będzie płacił zasądzonych alimentów w terminie - powiedziała Isabel Marcinkiewicz w rozmowie z portalem o2.pl

Jak myślicie czy byli małżonkowie dojdą w tej sprawie do porozumienia?

AG