Isabel Marcinkiewicz zrezygnuje z nazwiska byłego męża. Stawia jednak konkretne warunki

Isabel Marcinkiewicz, znana też pod zwykłym imieniem Izabela, zrezygnuje z nazwiska byłego męża dopiero wtedy, kiedy ten zwróci jej dług - donosi portal O2. W przeciwnym przypadku kobieta nadal będzie posługiwała się nazwiskiem Marcinkiewicz.

Isabel Marcinkiewicz i Kazimierz Marcinkiewicz po trzech latach od złożenia dokumentów rozwodowych niedawno się rozwiedli. Para w końcu doszła do porozumienia w sprawach podziału majątku i alimentów. Teraz jednak pojawił się kolejny kłopot - czy eksżona Marcinkiewicza zrezygnuje z nazwiska byłego prezesa Rady Ministrów?

Zobacz wideo

Isabel Marcinkiewicz zmieni nazwisko?

Wyrokiem sądu Kazimierz Marcinkiewicz ma płacić byłej żonie Izabeli Marcinkiewicz alimenty w wysokości aż 5 tysięcy złotych miesięcznie. To m.in. od tego czy były polityk będzie je regularnie wypłacał, zależy decyzja Isabel o zmianie nazwiska. Oprócz tego pisarka żąda od Marcinkiewicza spłaty wszystkich długów. 

Nazwisko będę nosić dopóki, dopóty były mąż nie zwróci mi długu i nie będzie płacił zasądzonych alimentów w terminie - powiedziała Isabel Marcinkiewicz w rozmowie z portalem o2.pl

Jak myślicie czy byli małżonkowie dojdą w tej sprawie do porozumienia?

AG 

Więcej o:
Komentarze (123)
Isabel Marcinkiewicz zrezygnuje z nazwiska byłego męża. Stawia jednak konkretne warunki
Zaloguj się
 • Gość: Doświadczona

  Oceniono 101 razy 87

  Ta kobieta to wyjątkowy egzemplarz, można nią facetów straszyć.

 • stemp10

  Oceniono 99 razy 79

  Szczerze mówiąc nie rozumiem tych alimentów. Podział wspólnego majątku tak, ale alimenty. Przecież to jest młoda osoba, co do starości nie będzie już pracować?

 • Gość: Kaziu NIE Zazdroszczę !

  Oceniono 76 razy 64

  Ją powinni w ramkę oprawić i wszystkim studentom prawa pokazywać i odmawiać jej przypadek na zajęciach z tematyki o rozwodach ! Brak słów ! Większego Pasożyta Świąt nie widział ! Kaziu chwila przyjemności, a smrodu do końca życia ! Największa pomyłka życia !

 • student_zebrak

  Oceniono 58 razy 56

  rozumiem, dlaczego Kazio sie z nia rozwiodl.
  Nie rozumiem, po co sie z nia zenil?

 • Gość: Mela

  Oceniono 68 razy 54

  Dawniej był nakaz pracy a nie żerowania na kimś! Izka weź się za robotę ty leniu! Co za czasy?!

 • Orry Main

  Oceniono 57 razy 47

  Co za idiotyzm z płaceniem alimentów zdrowej dorosłej osobie . Gdyby mieli dziecko no to bym zrozumiał że z czegoś trzeba tego dzieciaka utrzymać , rozumiem też płacenie alimentów starszej schorowanej osobie ale młodej zdrowej babie ? To chyba tylko w Polsce takie rzeczy

 • jb.pach

  Oceniono 57 razy 45

  To wyrafinowana i obrzydliwa cwaniara...nie chce sie jej pracowac wiec szantaz jest jej mocna strona...to jest obrzydliwe

 • Gość: Obiektywny

  Oceniono 40 razy 40

  Kaziowi taniej by wyszły wizyty w lokalach z rurą

 • Gość: Obrzydliwa franca

  Oceniono 43 razy 29

  W co ten facet się wpakował.Sad w Polsce to jest masakra żeby młoda baba bezdzietna dostawała alimenty.Wstyd i żenada.Aż mi to żal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX