Ciężarna Joanna Kulig na AFI Fest 2018. Razem z nią najlepsi aktorzy Hollywood. "Cudownie! Zacne grono, a pani w samym centrum"

Joanna Kulig na AFI Fest 2018. Udział w panelu dyskusyjnym z gwiazdami pierwszej ligi to dla niej ogromne wyróżnienie.

Joanna Kulig dzięki swojej roli w "Zimnej wojnie" została zaproszona do udziału w Festiwalu Amerykańskiego Instytutu Filmowego. Kulig wraz z innymi aktorami światowej klasy wzięła udział w debacie dotyczącej ambitnego kina niekomercyjnego.

Joanna Kulig na AFI Fest 2018

Spotkanie odbyło się 11 listopada w Hollywood Roosevelt Hotel. Zaproszeni aktorzy rozmawiali o tym, jak tworzy się ambitne kino, a w trakcie rozmów zostały wyświetlone fragmenty ich ostatnich filmów.

Kto pojawił się u boku Kulig? Na AFI Fest zjawili się m.in.: Willem Dafoe, Richard E. Grant, Kathryn Hahn, Felicity Jones, Thomasin McKenzie, Rosamund Pike, John C. Reill.

JOANNA KULIG NA AFI FEST 2018. ZDJĘCIA<<<

Fani aktorki są zachwyceni jej sukcesem. Pod ostatnim zdjęciem nie zabrakło przemiłych słów.

Coś fantastycznego! Wielkie brawa - wielce zasłużone! Wielkie gratulacje - zasłużone nie mniej!
Wyśmienite towarzystwo. Gratulacje, pani Joanno.
Ale czad!
Cóż za zacne grono i pani w centrum!
Aż duma rozpiera!

Udział w tym wydarzeniu jest dla Kulig ogromnym wyróżnieniem. We wcześniejszych latach na takim panelu pojawiła się np. Salma Hayek, Richard Gere, Viggo Mortensen, Margot Robbie, Marion Cotillard, Diane Kruger, Jake Gyllenhaal, Robert Pattinson, Kristen Stewart czy Tilda Swinton.

MT

Więcej o: