Królowa zaprosiła mamę Meghan na święta. Rodzice Kate nigdy nie dostąpili tego zaszczytu. "Chciała okazać jej zrozumienie"

Królowa Elżbieta II zdobyła się na niezwykle miły gest i zaprosiła na święta matkę Meghan Markle. W ten sposób monarchini chciała okazać szacunek żonie swojego wnuczka.

Przed ślubem Meghan Markle i księcia Harry'ego mówiło się, że przyszła księżna nie będzie miała w pałacu łatwego życia, a królowa nie specjalnie za nią przepada. Meghan była w końcu rozwódką i aktorką. 

Tymczasem okazuje się, że księżna Sussex jest ulubienicą Elżbiety II. To właśnie dla Meghan Markle królowa nagięła królewską tradycję i do wigilijnego stołu zaprosiła matkę byłej gwiazdy "W garniturach". 

Matka Meghan Markle zaproszona przez Elżbietę II na święta 

Jak donosi "Daily Mail" królowa zaprosiła Dorię Ragland, by sprawić Meghan radość. Królowa Elżbieta II zdaje sobie sprawę, że żona jej wnuczka nie ma w Londynie nikogo bliskiego poza Harrym. By Meghan w święta nie czuła się samotna, królowa zdecydowała się więc wysłać zaproszenie do jej matki. 

W ten sposób królowa chce okazać Meghan szacunek oraz zrozumienie, bo księżna nie ma w kraju żadnej rodziny, w przeciwieństwie do Kate, która może liczyć na wsparcie swojej, z którą jest blisko - czytamy w Sunday Express. 

Meghan Markle i jej matka 

Meghan Markle ma dosyć napięte stosunki ze swoją rodziną, dlatego też na jej ślubie pojawiła się jedynie matka. Zagraniczne media podają, że Doria Regland zrobiła wtedy na królowej duże wrażenie. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (20)
Królowa zaprosiła mamę Meghan na święta. Rodzice Kate nigdy nie dostąpili tego zaszczytu. "Chciała okazać jej zrozumienie"
Zaloguj się
 • boo-boo

  Oceniono 27 razy 27

  "....królowa nagięła królewską tradycję i do wigilijnego stołu zaprosiła...."
  Chyba wam się królowe popierniczyły bo jak żyję tu już trochę to nie słyszałem o wigilijnym stole w UK- no chyba, że gdzieś w polskich domostwach.

 • jerzytop

  Oceniono 5 razy 5

  Czy to jest ZASZCZYT . w jakim świecie my żyjemy . Imperium brytyjskie pewnie nie ma mniej ofiar na sumieniu w podległych mu swego czasu koloniach jak nie jedna głowa państwa uważanego za tyrana
  Pamiętam ,że któraś aktorka odmówiła przyjęcia zaproszenia i świat też się nie zawalił

 • lech2011

  Oceniono 15 razy 5

  No nie: to jakaś rewolucja. Teściowa Harry'ego dostąpiła takiego zaszczytu ?
  A kiedy teść będzie traktowany jak teść ?

 • Gość: Gabi

  Oceniono 9 razy 3

  Bardzo miły gest. Mama Meghan jest sama i nie ma więcej dzieci, więc byłyby to dla niej smutne święta.

 • Gość: Aert

  Oceniono 2 razy 2

  Basia 100 na karku co ona robi je,śpi,gada gupoty ludzie na nią robia

 • Gość: Piotr

  Oceniono 2 razy 2

  Co to za zaszczyt,kobieta jak inne ,tylko ma miliony.

 • Gość: Wegedanka

  Oceniono 3 razy 1

  Że też Anglikom podoba się utrzymywanie tej całej rodziny królewskiej.Przecież wszystko co żyje kosztem drugiego, to w przyrodzie określane jest pasożytem. No, chyba że to wyszczerzanie zęboli i strojenie się, jest rodzajem pracy.

 • nanorobot

  Oceniono 7 razy -1

  To co? Za rok stara z dworem leci ma święta do murzyńskich slumsów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX