Ciężarna Joanna Kulig promuje "Zimną wojnę" w Los Angeles. W prestiżowej imprezie wzięły udział największe hollywoodzkie gwiazdy

Joanna Kulig walczy o nominację do Oscara dla "Zimnej wojny". W sobotę opowiedziała o kulisach powstawania filmu podczas Deadline Contenders w Los Angeles.

Joanna Kulig zyskała międzynarodową sławę dzięki filmowi Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna". Aktorka teraz jeździ po całym świecie, by promować polski film, który walczy o nominację do Oscara. 3 listopada pojawiła się w DGA Theatre w Hollywood, by na branżowej imprezie filmowej Deadline Contenders odpowiedzieć o produkcji Pawła Pawlikowskiego. 

Polska aktorka znalazła się w towarzystwie całej śmietanki Hollywood - aktorów i reżyserów. W dyskusjach i panelach wzięły udział takie gwiazdy, jak: Bradley Cooper, Nicole Kidman, Sandra Bullock, Natalie Portman, Viggo Mortensen, Hugh Jackman, czy Willem Dafoe - podaje portal Deadline Hollywood.

JOANNA KULIG W LOS ANGELS. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Joanna Kulig mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa. W Stanach już od kilku tygodni bierze udział w intensywnej promocji "Zimnej wojny" i mówi się, że za swoją brawurową rolę w filmie Pawlikowskiego ma szansę na nominację do Oscara.

Deadline Contenders

Deadline Contenders to seria spotkań z twórcami najlepszych filmów sezonu. W tym roku w Los Angeles wyświetlono 30 produkcji, które walczą o nominacje do Oscara.  Deadline Contenders jest imprezą branżową, w której biorą udział m.in. członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej.

AG, WJ