Joanna Kulig wybrała matkę chrzestną dla swojego syna. To Agata Kulesza! Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Niedawno dowiedzieliśmy się o tym, że Joanna Kulig spodziewa się pierwszego dziecka. Wiemy, kto najprawdopodobniej zostanie matką chrzestną.

Joanna Kulig przeżywa teraz wyjątkowo dobry czas. Po serii sukcesów na polu zawodowym, aktorce poszczęściło się także w życiu prywatnym. Kilka tygodni temu media obiegła wiadomość, że gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka. Kulig ma urodzić syna na początku przyszłego roku.

Joanna Kulig wybrała matkę chrzestną swojego dziecka

Jak donosi tygodnik "Świat&Ludzie", Joanna Kulig wybrała już matkę chrzestną dla swojego syna. To Agata Kulesza! Gwiazda serialu "W pułapce" była jedną z pierwszych osób, które dowiedziały się o ciąży aktorki.

Panie poznały się podczas kręcenia filmu "Ida", potem pracowały razem na planie "Zimnej wojny" i serialu "W pułapce". Chętnie spotykają się prywatnie, a Kulig często radzi się starszej przyjaciółki. 

Zawsze mogę do niej zadzwonić, zapytać o rzeczy aktorskie, ale też takie zwyczajne ludzkie, bo Agata ma jest dobrym człowiekiem i działa na mnie kojąco - mówi Joanna Kulig.

Kulesza może stanowić nieocenioną pomocą przy wychowywaniu dziecka. Ma już doświadczenie - jest matką 21-letniej Marianny. Dziewczyna studiuje obecnie weterynarię. 

Spodziewaliście się, że Joanna Kulig i Agata Kulesza są tak blisko?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>