Paulina Krupińska uczciła Jana Pawła II i została zaatakowana przez fanów. "Lech Wałęsa to Polak wszech czasów"

Paulina Krupińska dodała na Instagramie zdjęcie Jana Pawła II. Pod postem rozpętała się burza.

Kilka dni temu minęła 40. rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża. Ten fakt postanowiła uczcić Paulina Krupińska, która nie ukrywa, że wiara jest dla niej bardzo ważna. Chyba nie spodziewała się, że pod jej postem, pojawią się aż tak mocne komentarze.

Paulina Krupińska wywołała kontrowersję

40. rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża #swietyjanpawel2 - napisała pod zdjęciem.

Choć przeważają słowa oddające cześć papieżowi oraz określenia, że "był największym autorytetem", to nie zabrało jadu pod jego adresem. Niektórzy uważają, że miano "największego Polaka w historii" powinno należeć do Lecha Wałęsy.

Ja podziękuję. Lech Wałęsa to jest Polak wszech czasów - piszą.

Nie zgodziła się z tym modelka, która odpowiedziała:

Lecha Wałęsa? Proszę nie porównywać go do Świętego (...). Jan Paweł II jest świętym, mam nadzieję, że pani też dąży do świętości - zwróciła się do jednej z komentujących osób.

Nie zabrakło także komentarzy, w których Polacy zarzucają, że Jan Paweł II to ktoś, kto przez lata "zamiatał pod dywan temat pedofilii w Kościele", a "księży zamieszanych w ten proceder chroniła poprzez odsyłanie ich do innych parafii oraz za granicę".

Paulina Krupińska zaatakowana

Przy okazji oberwało się także Krupińskiej. Jedna z internautek skrytykowała ją, że "nie wie, czym jest świętość". Skupiła się na tym, że nie żyła ona w czystości.

Pani nie wie, czym jest świętość, pani Krupińska. Religijnym tokiem myślenia. Pani idzie w kierunku pychy, a nie świętości. Trudno, żeby to pani była głosem nawołującym do świętości, samej nie żyjąc w czystości przedmałżeńskiej. O niepokalanym poczęciu nie ma tu mowy. (...) Życzę powodzenia w lepszym zrozumieniu tego, do czego pani dąży w świetle swej wiary - zwróciła się do Krupińskiej.

Jednak jak na razie nie doczekała się odpowiedzi modelki. Przypomnijmy, że modelka wzięła ślub z Sebastianem Karpiel-Bułecką w tym roku, będąc już rodzicami trzyletniej Antoniny i rocznego Jędrzeja.  

AW

Więcej o:
Komentarze (103)
Paulina Krupińska uczciła Jana Pawła II i została zaatakowana przez fanów. "Lech Wałęsa to Polak wszech czasów"
Zaloguj się
 • bogucjusz

  Oceniono 54 razy 24

  Betonowy doktryner, zakazujący używania prezerwatyw w Afryce, gdzie umierają miliony dzieci z głodu. Obrońca pedofili, przyjaciel Degollado. Prowadzący podwójne życie - konkubina Irena Kinaszewska, z którą miał syna Adama. Taki on "święty"...

 • AK 80

  Oceniono 72 razy 24

  Trzeba dodać, że tylko chyba nasi rodacy wieżą, że JPII nic nie wiedział o pedofilach w kosciele, a dziś jest świętym.

 • free.mind

  Oceniono 30 razy 18

  Jan Paweł II doskonale wiedział o pedofilii w Kościele. Dowody znajdziecie, wpisując w Google "Jan Paweł II mógł interweniować"

 • artur-borubar

  Oceniono 34 razy 18

  Taka święta, a uprawiala seks przed malzenstwem i nawet urodzila nieslubne dziecko...

 • Gość: 123

  Oceniono 30 razy 16

  Tak, pedofilia jedno, drugie masowa korupcja w Watykanie, trzecie latanie po Afryce i Ameryce łacińskiej i zakazywanie antykoncepcji w miejscach gdzie są jest masowe zarażanie wirusem HIV, wspieranie sadystki Matki Teresy z Kaltury... Święty, nie ma co! Nikt nie jest święty, człowiek to człowiek. Oczywiście JPII bezsprzecznie był wielkim Polakiem, ale warto być obiektywnym. Nie bez powodu obecnie w Rzymie jest totalne odejście od wytycznych w enycyklikach JPII

 • marrob

  Oceniono 23 razy 15

  Widać że za duzo czasu przebywa na Podhalu. "świnty" JPII a obok tego dudki, katowanie zwierząt i oszukiwanie turystów. Polska wersja drogi do świetości:))

 • Gość: Palinka

  Oceniono 34 razy 12

  Kiedyś przyjdzie fajny dzień, że pomniki papieża znikną, zostana przetopione, pewnie razem z pomnikami Kaczyńskiego.

  Oby pisowcy płacili za dobry brąz, to się wykorzysta.

 • curious

  Oceniono 18 razy 10

  Jan Paweł II patron wiecie kogo.
  NIE WIERZĘ że ON NIE WIEDZIAŁ co się dzieje w parafiach USA, Irlandii czy Polski.
  NIE WIERZĘ, że ON NIE WIEDZIAŁ co robił Marcial Maciel Degollado założyciel zakonu Legion Chrystusa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX