Justyna Żyła w "PnŚ". Prowadzący zadawał jej niewygodne pytania. Nie wytrzymała: Nie wiem, czy słuchałeś

Justyna Żyła pojawiła się na kanapie w "Pytaniu na Śniadanie". Prowadzący, Tomasz Wolny, nie był wobec niej delikatny tak jak Marcelina Zawadzka. Zadawał dużo niewygodnych pytań.

W lutym Justyna Żyła opublikowała na Instagramie wpis, w którym poinformowała o tym, że jej mąż, Piotr Żyła, zostawił rodzinę i odszedł do kochanki. Od tego momentu kobieta regularnie pojawia się w mediach. Tym razem rozmawiała z prowadzącymi "Pytania na Śniadanie".

Pytanie na ŚniadaniePytanie na Śniadanie Screen z TVP2/ Pytanie na Śniadanie

Justyna Żyła i niewygodne pytania prowadzącego "PnŚ"

Tomasz Wolny oraz Marcelina Zawadzka poprosili swojego gościa o podsumowanie  ostatnich miesięcy, podczas których dochodziło między nią a jej mężem do kłótni. Prezenter nie mógł ominąć tematu dzieci, które uczestniczą w publicznej wojnie rodziców.

To jest troszeczkę tak, że za twoje decyzje także odpowiadają dzieci. Nie chcemy nikogo oceniać, ani osądzać. Ale zastanawiam się jako ojciec, dzieci nie są wyłączone z tego świata. I przez te decyzje pokazywania wszystkiego od początku do końca światu, też w tym uczestniczą - zwrócił się do Justyny Żyły.

Zdaniem żony skoczka, gdyby sprawa nie trafiła do mediów, dzieci cierpiałyby tak samo. Osoby w ich otoczeniu nie dają jednak odczuć 11-letniemu Kubie i 6-letniej Karolinie, że coś jest nie tak.

Nie sądzę, żeby im było jakoś strasznie źle - podsumowała Żyła.

Pytanie na ŚniadaniePytanie na Śniadanie Screen z TVP2/ Pytanie na Śniadanie

Justyna Żyła nie żałuje swojej decyzji

Justyna Żyła podkreśliła, że opublikowanie emocjonalnych wpisów o jej małżeństwie było impulsem. Wolny i tego nie zostawił bez komentarza. Przywołał teorię zaprzyjaźnionego lekarza, i posługując się długopisem, zobrazował równowagę pomiędzy logiką a emocjami.

Czy nie uważasz, że jeżeli chodzi o tak drażliwe sprawy warto byłoby się troszkę zastanowić, zanim na podstawie impulsu, jak mówisz, obwieścisz coś światu? - zapytał.

Pytanie na ŚniadaniePytanie na Śniadanie Screen z TVP2/ Pytanie na Śniadanie

Widać było, że Justyna Żyła poczuła się zakłopotana.

Wiesz co, każdy ma inny charakter, każdy inaczej podchodzi do takich spraw. Strasznie mnie ciągniesz za język, powiem ci. Już dochodzimy do takiego momentu, że... - odpowiedziała.

Prowadzący przyznał, że nie ma zamiaru wchodzić w jej prywatne sprawy. Chciał jednak się dowiedzieć, czy dzisiaj inaczej by postąpiła i nie umieszczałaby wszystkiego w internecie. Wtedy zaatakowała go Justyna Żyła:

Ja nie wiem, czy słuchałeś, jak rozmawiałam z Marceliną przed momentem. Czasu nie cofniemy i nie chciałabym tego wszystkiego tak dogłębnie analizować. Przyjdzie na to czas - usłyszał Tomasz Wolny.

Na koniec rozmowy Tomasz Wolny poprosił ją, żeby nie dziwiła się, że pytał ją o sprawy związane z sytuacją rodzinną. Z dziennikarskiego punktu widzenia chciał podpytać o powody jej zachowania. Przypomnijmy też, że Żyłowie spotkali się już w sądzie na pierwszej rozprawie rozwodowej.

AW

Więcej o:
Komentarze (109)
Justyna Żyła w "PnŚ". Tomasz Wolny zadawał jej niewygodne pytania. Nie wytrzymała
Zaloguj się
 • Gość: kk

  Oceniono 177 razy 145

  ...a po ch..j zapraszacie takie osoby? Bierzecie nikogo i rozbicie z takiego kogos osobę rozpoznawalną i istniejąca medialnie. Tylko po co sie pytam? Nie ma ciekawych, utalentowanych ludzi do pokazania, tylko ciągniecie przed kamery nic sobą nie przedstawiajacą babę?

 • Gość: nn

  Oceniono 123 razy 97

  o takich sprawach rozmawia się z psychologiem bo ewidentnie ta Pani ma duże problemy psychiczne

 • Gość: Nnn

  Oceniono 103 razy 77

  Ale ma baba "parcie na szkło". Jak mam ogladac takie pustaki to chyba przerzuce sie na inna sniadaniowa telewizje

 • Gość: JAnia

  Oceniono 98 razy 68

  I dobrze, że Wolny pytał ją o takie rzeczy... Miał od razu zapytać w którym serialu chce grać, albo czy napisze książkę? W sumie dzięki temu, że wszystko obwieszczała w internecie stała się "sławna"

 • 23tryt

  Oceniono 66 razy 50

  od założenia okularów IQ automatycznie nie przybywa .....

 • muzoman

  Oceniono 58 razy 42

  Lansowała się Isabel od Kazia a teraz ta pindzia od sportowca. Gdyby była żoną zwykłego, szarego człowieka nie miała by szans dostać się do mediów. A tak celebrytka wielka, kariera jej w głowie tylko.

 • tay2

  Oceniono 47 razy 35

  Na rozwodzie z Piotrem buduje swoją karierę w mediach, To nawet nie jest załosne. Ma szansę zaistnieć w mediach tylko i wyłącznie dlatego, że była zoną Piotra. Nie dziwie się mu, że dał sobie spokój z tą kobietą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX