Księżniczka Eugenia już dziś bierze ślub! Pojawi się księżna Kate i Meghan Markle. Ale kilku osób zabraknie

Księżniczka Eugenia bierze ślub już dziś, w piątek o godzinie 12. Wiemy, kto pojawi się na ceremonii prócz księżnej Kate i Meghan Markle.

Ślub księżniczki Eugenii odbędzie się już dzisiaj, w piątek 12 października o godzinie 12. Księżniczka Eugenia, wnuczka królowej Elżbiety II, i Jack Brooksbank powiedzą sobie "tak" w St George's Chapel. W tym samym miejscu ślub brali Meghan Markle i książę Harry zaledwie pół roku temu.

Ślub księżniczki Eugenii. Kto pojawi się na ceremonii?

Księżniczka Eugenia to córka księcia Andrzeja i Sary Ferguson. Oczywistym jest więc, że na jej ślubie pojawi się wielu znamienitych gości, choć księżniczka jest dopiero 9. w kolejce do objęcia tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Ponieważ księżniczka Eugenia jest wnuczką królowej Elżbiety II, królowa bez wątpienia weźmie udział w ceremonii. Prócz niej, spodziewani są jej mąż książę Filip i syn, książę Karol. Bez wątpienia przybędzie również księżniczka Beatrice, starsza siostra Eugenii.

Księżna Camilla nie pojawi się na uroczystości - jako oficjalny powód podano wcześniejsze zobowiązania księżnej. Obiecała ona akurat tego dnia odwiedzić jedną z brytyjskich szkół. Jednak powszechnie wiadomo, że księżna Camilla i księżniczka Eugenia nieszczególnie się lubią, więc być może ta nieobecność ma jednak drugie dno.

Księżna Kate oraz książę William oraz ich dzieci, książę George, księżniczka Charlotte (książę Louis najpewniej zostanie razem z opiekunką), najprawdopodobniej przybędą na uroczystość. Choć ich obecności wciąż jeszcze nie potwierdzono oficjalnie -wiadomo, że księżna Kate czeka na informacje o swojej siostrze. Pippa Middleton lada dzień może urodzić, dlatego też ciężko potwierdzić, czy księżna Kate będzie mogła uczestniczyć w ślubie księżniczki Eugenii.

Księżna Meghan i książę Harry również pojawią się na ceremonii ślubnej księżniczki Eugenii.

Ślub księżniczki Eugenii. Zaproszeni celebryci

Podobnie jak w przypadku ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego, również i na ślubie księżniczki Eugenii spodziewani są jej znajomi ze świata celebrytów. Wśród zaproszonych gości znalazły się Ellie Goulding i Cara Delevingne, byłe dziewczyny księcia Harry'ego (Cressida Bonas i Chelsy Davy), Amal i George Clooneyowie, James Blunt, zapewne będzie też obecna Cindy Crawford, Victoria i David Beckhamowie, sir Elton John i David Furnish, Kate Moss, Naomi Campbell, Robbie Williams i wielu innych. Dokładną listę znają sami przyszli małżonkowie.

Kim jest Jack Brooksbank - przyszły mąż księżniczki Eugenii?

Jack Brooksbank ma 32 lata i jest handlarzem win oraz ambasadorem marki Casamigos, założonej przez George'a Clooney'a. Poznał księżniczkę Eugenię w 2010 roku w Verbier. Zgodnie z drzewami genealogicznymi, jest bardzo daleko spokrewniony ze swoją przyszłą żoną - matka Eugenii, księżna Yorku, to pra-pra-pra-wnuczka Lady Julii Coke, która była córką pra-pra-dziadka Jacka - Thomasa Coke'a.

CZYTAJ TEŻ:

MAW

Więcej o:
Komentarze (2)
Księżniczka Eugenia bierze ślub: będą księżna Kate i Meghan Markle. Kogo nie bedzie?
Zaloguj się
  • Gość: Inga

    Oceniono 4 razy 4

    I po ślubie będzie licytacja, które księżna szybciej zajdzie w ciążę. Megan czy Eugenia !

  • Gość: Zuza

    Oceniono 1 raz 1

    Ślub.pogańskie wielka.wiadomsc.ze.bogaci.to.slawni.sa.tacy.jak.kazdy.znas.na.ziemi.sa.krolewcy.w.niebie.nie.beda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX