Tomasz Kot chce wyprowadzić się do Londynu. "Spotyka się tam z agentami aktorskimi". Co na to jego żona? Podjęła już decyzję

Tomasz Kot zaczyna odcinać kupony od "Zimnej Wojny". Aktor coraz poważniej myśli o rozwijaniu swojej kariery za granicą.

Tomasz Kot to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Po bardzo dobrze przyjętej w Polsce i na świecie "Zimnej wojnie", gwiazdą zainteresowali się agenci zza granicy. Aktor zaczyna otrzymywać coraz więcej propozycji filmowych spoza kraju.

Wygląda na to, że Tomasza Kota czeka prawdziwa kariera na zachodzie, o której wiele gwiazd z Polski może tylko pomarzyć. W tym celu, aktor rozważa przeprowadzkę za granicę, konkretnie do Londynu. Pomaga mu w tym Paweł Pawlikowski, reżyser "Zimnej wojny".

Jak zdradził znajomy Kota, aktor już szuka agenta.

Tomasz spotyka się teraz w Londynie z agentami aktorskimi. Szuka człowieka, który będzie znajdował dla niego ciekawe propozycje na brytyjskim rynku - mówi informator tygodnika "Rewia".

Gwiazda liczyć na wsparcie swoje żony. 

Jeśli dostanie propozycję pracy w Londynie, ona prawdopodobnie wyjedzie razem z nim i dziećmi. Zatem bez problemu uda im się połączyć sprawy zawodowe Tomka z rodzinnymi.

Tomasz Kot i Agnieszka Olczyk są małżeństwem od 12 lat. Doczekali się dwójki dzieci, Blanki i Leona.

Trzymacie kciuki za zagraniczne sukcesy Kota?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.