Nowa dziewczyna Borkowskiego wyznaje mu miłość na Instagramie. "Together, my, kiss"

Jacek Borkowski nie ukrywa, że jest zachwycony Pauliną Koziejowską. Młodsza od niego pogodynka towarzyszyła mu ostatnio podczas koncertu. Właśnie potwierdziła, że ona też jest w nim zakochana.

Jacek Borkowski zakochał się w 36-letniej Paulinie Koziejowskiej, pogodynce z NOWA TV. Aktor pisał dla niej nawet miłosne wiersze, czym ponoć podbił jej serce. Przedstawił ją też swoim dzieciom po miesiącu znajomości. Ona nie pozostała mu dłużna.

Paulina Koziejowska wyznała Jackowki Borkowskiemu miłość

36-letnia pogodynka Paulina Koziejowska jest z aktorem w związku od miesiąca, ale uznała, że to pora na oficjalne wyznanie uczucia. Na swoim Instagramie wrzuciła wspólne zdjęcie, na którym się całują i napisała krótko, a treściwie:

Dziękuję Ci, że jesteś.

W dalszym podpisie znalazło się słówko "love", czyli miłość. Kobieta dodała też, że jest bardzo w tym związku szczęśliwa:

Jacek Borkowski w związku z Pauliną Koziejowską

To pierwszy związek Jacka Borkowskiego od czasu śmierci jego poprzedniej partnerki. Magdalena Gotowiecka zmarła na białaczkę na początku 2016 roku. Po wielu miesiącach Borkowskiego łączono z kilkoma innymi kobietami, ale z żadną z nich aktor nie stworzył stałego związku. Teraz jest inaczej.

Jacek Borkowski tak zachłysnął się uczuciem do Pauliny Koziejowskiej, że przedstawił już wybrankę swoim nastoletnim dzieciom, czym też się pochwalił za pomocą zdjęcia. Cała czwórka wygląda na zadowoloną:

Borkowski i Koziejowska poznali się we wrześniu na pokazie Paprocki&Brzozowski i od tej pory ponoć są nierozłączni. Choć musimy przyznać, że nieco niepokojąco brzmiało wyznanie aktora, który powiedział w jednym z wywiadów, że "jak brać, to nie z second handu", myśląc o dojrzałych paniach. Myślicie, że 36-letnia dziennikarka może czuć się spokojna o to uczucie?

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (23)
Jacek Borkowski z nową dziewczyną. Ona wyznaje mu miłość na Instagramie. "Together, my, kiss"
Zaloguj się
 • Gość: Ala

  Oceniono 39 razy 37

  Ale musi być z niej desperatka. Z takim kretyn em.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 25

  Tragiczny facet,dzieci z praniem mózgu, nie widzą jak nimi manipuluje

 • Gość: Evi

  Oceniono 19 razy 19

  Czy ten pan musi zawsze wszystko robić na pokaz ?

 • byann

  Oceniono 17 razy 15

  Ja p. Co to za ludzie? A kim są Paprocki&Brzozowski?
  Jacyś polscy D&G? Hahahahahaa.
  Tylko szkoda tej Pani, co zmarła na białaczkę.

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 14

  Facet ogarnij się.. masz dzieci. . które za kilka lat powiedzą tobie.. o tobie...i tyle. To nie jest film..to życie. A ty im dajesz co? kolejny "spektakl publiczny"? A co dalej?

 • yuraathor

  Oceniono 13 razy 13

  kiss my ass mogła napisać

 • Gość: Puchacz podglądacz

  Oceniono 19 razy 13

  Sądzę, że bara bara jest w realu a nie na Instagramie!- oczywiście po zażyciu podwójnej dawki Viagry młoda partnerka zapewne ma duże wymagania

 • cedar_wood

  Oceniono 12 razy 12

  36-letnia kobieta izachowuje się tak infantylnie?? jakies wyznania na instagramie po kilku miesiącach znajomości?? jak w gimnazjum, żenada.

 • matatjahu

  Oceniono 11 razy 11

  albo ma parę mln zł na kontach albo ma za gaciami gąsiora...nie ma innego wytłumaczenia, gdy młoda za starego się bierze to tylko diabeł będzie miał zabawę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX