Nowa dziewczyna Borkowskiego wyznaje mu miłość na Instagramie. "Together, my, kiss"

Jacek Borkowski nie ukrywa, że jest zachwycony Pauliną Koziejowską. Młodsza od niego pogodynka towarzyszyła mu ostatnio podczas koncertu. Właśnie potwierdziła, że ona też jest w nim zakochana.

Jacek Borkowski zakochał się w 36-letniej Paulinie Koziejowskiej, pogodynce z NOWA TV. Aktor pisał dla niej nawet miłosne wiersze, czym ponoć podbił jej serce. Przedstawił ją też swoim dzieciom po miesiącu znajomości. Ona nie pozostała mu dłużna.

Paulina Koziejowska wyznała Jackowki Borkowskiemu miłość

36-letnia pogodynka Paulina Koziejowska jest z aktorem w związku od miesiąca, ale uznała, że to pora na oficjalne wyznanie uczucia. Na swoim Instagramie wrzuciła wspólne zdjęcie, na którym się całują i napisała krótko, a treściwie:

Dziękuję Ci, że jesteś.

W dalszym podpisie znalazło się słówko "love", czyli miłość. Kobieta dodała też, że jest bardzo w tym związku szczęśliwa:

 

Jacek Borkowski w związku z Pauliną Koziejowską

To pierwszy związek Jacka Borkowskiego od czasu śmierci jego poprzedniej partnerki. Magdalena Gotowiecka zmarła na białaczkę na początku 2016 roku. Po wielu miesiącach Borkowskiego łączono z kilkoma innymi kobietami, ale z żadną z nich aktor nie stworzył stałego związku. Teraz jest inaczej.

Jacek Borkowski tak zachłysnął się uczuciem do Pauliny Koziejowskiej, że przedstawił już wybrankę swoim nastoletnim dzieciom, czym też się pochwalił za pomocą zdjęcia. Cała czwórka wygląda na zadowoloną:

 

Borkowski i Koziejowska poznali się we wrześniu na pokazie Paprocki&Brzozowski i od tej pory ponoć są nierozłączni. Choć musimy przyznać, że nieco niepokojąco brzmiało wyznanie aktora, który powiedział w jednym z wywiadów, że "jak brać, to nie z second handu", myśląc o dojrzałych paniach. Myślicie, że 36-letnia dziennikarka może czuć się spokojna o to uczucie?

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: