Ola Kwaśniewska obchodzi z mężem 6. rocznicę ślubu. Znaleźli bardzo romantyczny sposób na świętowanie

Ola Kwaśniewska już od sześciu lat jest żoną Kuby Badacha. Z okazji tej rocznicy postanowili spędzić czas razem na romantycznej wycieczce w górach.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się 22 września 2012 roku w Warszawie. Pod kościołem było tylu gapiów, że panna młoda miała kłopot z tym, by w ogóle dostać się do kościoła. Sześć lat później świętowała to wydarzenie z mężem już tylko we dwójkę.

Ola Kwaśniewska romantycznie świętuje rocznicę

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pojechali razem w góry, by uczcić wspólnie szóstą już rocznicę ślubu. Ola wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z wycieczki. W podpisie widać, że z okazji 6. rocznicy spędzili z Kubą 6 godzin w górach:

 

Prawa, że mieli wspaniałe widoki? Nic dziwnego, że tak wielu panów decyduje się na oświadczyny w tak pięknych okolicznościach przyrody. 

W komentarzach małżonkowie dostali mnóstwo życzeń i gratulacji:

Najlepszego! My świętujemy razem z Wami też 6.
Cieszcie się sobą każdego dnia! Do setki jeszcze trochę.
Kolejnych 6... a niech tam 60 lat razem.
Kurde, jakie to dziwne, kiedy się patrzy na zdjęcie bądź co bądź "obcych" ludzi, a człowiek się cieszy i jest mu tak lekko na duchu, widząc tyle szczęścia na zdjęciu, tak jakby sam siebie widział lub chociaż kogoś bliskiego. Taka radość w Was niech trwa. No po prostu pięknie.

Uwierzylibyście, że to minęło już 6 lat? Nam nie zostaje nic innego niż dołączyć się do jak najlepszych życzeń. Sto lat młodej parze!

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>