Wyluzowana Agata Duda spaceruje po pałacu prezydenckim... boso. Kobiety zrozumieją!

Agata Duda znana jest głównie z formalnych wystąpień. Zdjęcie, na którym biega po pałacu prezydenckim boso, pokazuje ją od tej prywatnej strony.

Agata Duda dzielnie towarzyszy swojemu mężowi w trakcie różnych państwowych uroczystości i oficjalnych spotkań. Zazwyczaj zachwyca swoimi doskonale dobranymi stylizacjami, ale nie przywykliśmy raczej do widoku Pierwszej Damy w jej czasie wolnym.

Agata Duda na luzie i bez butów

Na jednym z oficjalnych profili Kancelarii Prezydenta RP pojawiło się zdjęcie Agaty Dudy, która z uśmiechem przemierza wielką salę w pałacu prezydenckim.

Może nie byłoby to nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie ma na nogach butów

Nie jest to codzienny widok, tym fajniej popatrzeć na to zdjęcie. Pani prezydentowa ma na sobie długą białą suknię w kwiecisty wzór i zielone bolerko. Do tego zestawu miała dobrane buty na obcasie. Najwyraźniej stopy naprawdę ją rozbolały, kiedy wróciła ze swojego wystąpienia, bo na fotografii widać, jak chodzi boso. Jak my to dobrze rozumiemy!

Tym razem pewnie sama zdjęła szpilki, a nie zgubiła, jak to miało miejsce w czasie ostatniej wizyty pary prezydenckiej w USA. 

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.